Kadın Blogu

Sima Eşarp-Mevsimlere Göre Eşarp ve Şal Modelleri

08.07.2021
288
Sima Eşarp-Mevsimlere Göre Eşarp ve Şal Modelleri

Tesettürlü kadınların eşarp ve şal seçimi yapar iken çeşitli modellerde kendi tarzlarına en uygun seçimlerini yapmasına yardımcı olacak adres: Sima Eşarp! Birbirinden güzel eşarp ve şal modelleri ile hem modaya ayak uydurmayı başaran hem de her mevsim için ayrı ayrı üretilen ürünlerimiz sizleri bekliyor.

Sima Eşarp hem eşarp modelleri hem de şal modelleri üretiminde kaliteye ve hijyene oldukça önem veren bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Başörtülerin üretiminde kullanılacak kumaşların son derece özen ile seçilmesi, üretimde kaliteye dikkat edilmesi ve hijyen koşulları göz önünde bulundurularak sürecin tamamlanması tesettürlü kadınları Sima Eşarp’ a yönlendiriyor. Müşterilerin hem kalite hem estetik anlamda yüzünü güldüren marka modaya ayak uydurmayı da kolaylık ile başarıyor.

Eşarp modelleri de şal modelleri de çeşitli desenlerde veya sade modellerde karşımıza çıkabiliyor. Sima Eşarp kaliteli üretimi ile şık modeller buluşunca tesettürlü kadınların seçenekleri zenginleşiyor. Eşarp modelleri daha çok desenli modeller olarak üretilir iken şal modellerinde tek renk ve sade modelleri de sıklık ile bulmak mümkün oluyor.

Mevsimlere Göre Eşarp ve Şal Modelleri!

Eşarp ve şal modelleri pamuklu eşarp, polyester eşarp, ipek eşarp ve angel eşarp olarak çeşitlenmektedir. Pamuklu eşarp modelleri özellikle yaz aylarının vazgeçilmez kumaşlarındandır. Sıcağı çekmeyen ve hava alan yapısı ile yaz aylarında serinliğin tadını çıkarmanızı sağlar. Peki, ama pamuklu eşarpları veya şalları nasıl kombinleyebilirsiniz? Kombin yapar iken seçeceğiniz eşarp veya şal modelinin hem renk anlamında hem de tarz anlamında uygun olduğuna karar kılmalısınız. Pamuklu eşarplar/ şallar, kumaşından ötürü daha çok spor tarz ile uyum yakalamaktadır. Bu yüzden eğer abiye veya ağır kıyafetler giyecekseniz pamuklu eşarpları veya pamuklu şalları takmak kıyafetlerinizin görüntüsünü bozacaktır.

Abiye kıyafet giyiyorsanız saten, ipek veya şifon eşarplar/ şallar çok daha doğru ve yerinde bir seçim olacaktır. Eğer pamuklu eşarp/ şal kullanacaksanız yine pamuk veya kot kumaş ile kıyafetler ile kombinlemeyi tercih etmelisiniz. Mesela pamuklu bir şal veya pamuklu bir eşarp jean ve sade bir gömlek ile kombin edilebilir. Ya da keten bir elbise veya gömlek, eşofman takımı ile de pamuklu başörtüler tercih edilebilir.

Polyester eşarp ve şal modelleri ise kış aylarında tercih edilebilir. Polyester kumaş, pamuklu eşarp ve şal modellerine göre daha sıkı kumaşa sahip olduğu için soğuğu geçirmez ve sizi sıcak tutar. Ayrıca yumuşak ve ipeksi bir dokuya sahiptir. Kolay kırışmaz, ütülendiğinde uzun süre ütüye gerek kalmaz. Polyester kumaşlar oldukça sağlam ve dayanıklı kumaşlardır, ışığa ve ısıya karşı dirençlidir, uzun ömürlüdür, makinede gönül rahatlığı ile yıkanabilir ayrıca çok çabuk kiri içine hapsetmez, bakterileri üzerinde barındırmaz, yıkadıkça kolay eskime veya deforme olma yapmaz. Bunun gibi birçok çeşitli olumlu yönleri olan bu kumaş türü başörtülerde sıklık ile kullanılır ve tesettürlü kadınlara kesinlikle önerilen eşarp ve şal kumaşlarından birisidir. Polyester kumaşın sadece bir olumsuzluğu vardır o da yaz mevsiminde kullanılamayacak olmasıdır. Çünkü terletme yapabilmektedir. Bu sebepten ötürü polyester eşarp modelleri veya şal modelleri kış aylarında kullanım için daha uygundur.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Saks Mavisi Elbiseye Ne Renk Şal Olur

İpek Eşarp ve Şal Zarafetini Sima Eşarp ile Deneyimleyin!

Eşarp ve şal modellerinde ipek kumaşlar ise her tesettürlü kadının vazgeçilmezlerinden birisi olarak karşımıza çıkar. Yumuşacık dokusu ve kaliteli görüntüsü ile son derece şık bir duruş sergileyen ipek eşarplar, Kolay şekil alabilmeleri, baştan kayma gibi rahatsızlık verici problemlerinin olmaması ve kolay kırışmayan yapıları ile başörtülerde yıllardır ilk sırada yerini koruyor.

İpek üretimi son derece meşakkatli olduğundan ötürü ipek kumaştan yapılan çeşitli tekstil ürünleri doğal olarak yüksek fiyatlara sahiptir. Sadece üretim zorluğu değil aynı zamanda ipekten üretilen ürünler son derece kaliteli ürünler olarak karşımıza çıkar. Bu da fiyatları yükselten bir diğer etmendir. Diğer şal veya eşarplara göre daha yüksek fiyatlı olsa da avantajları konusunda da yüksek performans gösterdiğini vurgulamak gerek. İpek eşarplar şallar ve ipekten yapılan diğer başörtü modelleri oldukça uzun süre boyunca kalitesinden ödün vermeden, deforme olmadan kullanılabilir. Bu yüzden avantajları ve performansına göre fiyatları olağandır. Kalitesinin yanı sıra insan sağlığı için çok uygun bir kumaş olması da önemli bir faktördür. Sentetik kumaşlar insan cildinde zaman ile deri problemlerine veya alerjik reaksiyonlara sebep olabilmektedir. Saç veya boyun bölgelerinde tahriş, kızarma, hava alamamaya bağlı nem kaybı ve kuruluk, sivilcelenme ve kaşıntı gibi çeşitli problemler oluşabilmektedir. Bu yüzden ipek eşarp veya şal modelleri sağlıklı bir kullanım sağladığından tercih edilebilir kumaş türlerinden birisidir.

Eşarp ve Şal Modellerinde Fiyatlar

Eşarp ve şal modellerinde fiyatlar değişkendir. Bu değişkenlik başörtü kumaşının cinsine, piyasadaki değerine, üzerinde bulunan desen ve işlemelere, üretimindeki zahmete göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca kumaşın kalınlığı, sağlamlığı, konforu gibi daha birçok faktör eşarp ve şal fiyatlarını belirlemede etkendir. Fiyat konusunda Sima Eşarp sayesinde her bütçeye hitap eden başörtü modelleri bulabilirsiniz.

Polyester şallar fiyat konusunda en uygun modellerden birisidir. Her kesimden, her bütçeden ulaşılabilir olan rahat polyester eşarp modelleri ve şallar, hanımlara seçenek olarak da oldukça geniş bir fiyat ve model yelpazesi sunmaktadır. Bu nedenle kendi bütçenize göre, istediğiniz tarzda ve modelde polyester eşarp ve şal bulmak hiç zor olmayacaktır.

Pamuklu eşarp ve şal hem konforlu ve rahat, hem uzun ömürlü, hem kombinler ile uyumlu hem de şekil vermesi oldukça kolay bir eşarp türüdür. Fiyat performans açısından harika olan bu eşarp ve şal türü piyasada talep oldukça fazla olduğu için, çok fazla üretilmekte ve satılmaktadır. Her kesimden, her bütçeden ulaşılabilir olan pamuklu eşarplar/ şallar seçenek olarak da oldukça geniş bir havuza sahiptir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Bu Yılın Öne Çıkan Deri Ceket Modelleri

Sima Eşarp Eşarp ve Şal Tarzları

Tesettürlü kadınlar için kıyafetlerinde birer tamamlayıcısı olan eşarplar ve şallar, çeşitli bağlama şekilleri ile de kadınların tarzlarını yönlendirmektedir. Giyim modası içerisinde önemli bir parça olan eşarplar ve şallar, kıyafetler ile harika uyum yakalayarak özellikle tesettürlü kadınların şık görünmelerinde önemli bir paya sahiptir. Aynı zamanda tesettürlü olmayan kadınlar için de eşarp ve şallar çeşitli kullanım sağlar.

Kadınların yaş grubuna ve benimsedikleri stile göre eşarp ve şallar da değişiklik göstermektedir. Renkler, desenler, kumaş cinsi hatta kumaş kalınlığı bile bu durumlara göre farklılık gösterebilir. Önemli olan eşarp ve şalların nasıl bir kombinde kullanılacağıdır. Sade tarzı benimseyen kadınlar için daha düz modeller bulunur iken şatafatı seven kadınlar için daha hareketli eşarp/ şal modelleri üretilmektedir.

Sima Eşarp’ ta Bone Eşarp Rüzgârı

Son zamanlarda sıklık ile karşılaşabileceğiniz bir model de bone eşarp modelleridir. Bone tarzında üretilen ancak sadece başörtü altında değil direk olarak kullanılabilen bu modeller özellikle yaz aylarında çok tercih edilmektedir. Saçı ve kulakları kapatan bone eşarp modelleri çeşitli kumaşlarda, renklerde ve desenlerde üretilebilmektedir.

Pamuklu, penye veya şifon modeller daha çok yaz aylarında tercih edilir iken polyester bone eşarplar kış aylarında kullanılabilir. Ayrıca yine şifon bone eşarplar ve aynı zamanda saten bone eşarp modelleri düğün, nişan gibi özel davetlerde abiyeler veya şık elbiseler ile kullanılabilir.

Başörtüsünde Kalitenin Adresi: Sima Eşarp

Sima Eşarp, eşarp modelleri, şal modelleri, bone modelleri ve bone eşarp modelleri gibi tüm ürettiği örtü çeşitlerinden hassas davranmaktadır. Müşteri taleplerini göz önünde bulundurduğu gibi modayı da düzenli olarak takip ederek güncel kalmayı başaran bir markadır. Üretim sürecinde baştan sona kalite ve hijyen konusunda önem veren Sima Eşarp, başörtü modellerinde her tarza hitap etmeyi başarıyor.

Bunların yanında kumaş seçimi konusunda da dikkatli davranan bir marka olarak karşımıza çıkan Sima Eşarp hem sizlerin sağlığı hem de uzun ömürlü kullanım için çaba sarf ediyor. Sima Eşarp üretilecek başörtünün seçimini yapar iken mevsim şartlarına uygun olan, nefes alarak saçınızın ve cildinizin nem kazanmasını sağlayan kumaşlar olmasına özen göstermektedir.  Uzun ömürlü, dayanıklı ve çabuk deforme olmayan, kolay yıkanan kumaşlar tercih ederek başörtülerinizi yıllarca kullanabilmenizi sağlayan Sima Eşarp aynı zamanda size ekonomik bir seçim fırsatı da sağlamış oluyor. Tekrar tekrar satın alma derdinden sizi kurtararak paranızı ve zamanınızı cebinize bırakıyor.

En şık ve kaliteli eşarp veya şal modellerini Sima Eşarp’ ta bulabilirsiniz. Bütçenize uygun modeller sayesinde rahatlık ile alışveriş yapabilirsiniz. En beğendiğiniz şal ve eşarp modellerini web sitemiz üzerinden online bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler