Kadın Blogu

Sarı Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Giyilir Erkek?

05.05.2022
1.555
Sarı Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Giyilir Erkek?

Sarı canlılığı ile biline bir renktir. Hardal sarısı, limon sarısı, altın sarısı gibi tonları bulunmaktadır. Bu rengi daha çok canlılık seven enerji görünümünü yüksek tutmak isteyenler tercih eder. Erkeklerde kimi zaman bu farklılığı isterler bu yüzden sarı gömleğin altına hangi renk pantolon giyilir erkekler için derledik.

İlginizi çekebilir :Kemer Ayakkabı Kombini Erkek

 

 

Sarı gömlek hangi renk pantolonla giyilirSarı gömlek hangi renk pantolonla giyilir

Sarı Gömleğin Altına Ne Gider?

Sarı gömlek veya sarı tişört ile koyu lacivert pantolon klasik kombinlerden biridir. Gömlek veya tişört için sarının herhangi bir tonunu seçebilirsiniz, Lacivert pantolonlar her ton için mükemmeldir.

Koyu lacivert tonları ayrıca takım elbiselerde de kullanıldığından içine giyebileceğiniz sarı tonda bir gömlekle farklı bir klasik şıklık oluşturabilirsiniz. Altına koyu kahverengi ayakkabılar ve saatler ile kemerler ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Erkek sarı tişört kombinleri

Erkek sarı tişört kombinleri

Rahat bir görünüm için sarı bisiklet yaka tişört veya sarı polo tişört ile lacivert kot pantolon kombinleyebilirsiniz. Bu görünümü bir çift beyaz spor ayakkabı veya kanvas ayakkabılar ve havalı güneş gözlükleriyle tamamlayın.

Erkek sarı gömlek kombinleri

Erkek sarı gömlek kombinleri

Sarı ile uyumlu renklerden biri de haki rengidir.  Açık veya hardal sarısı kazak veya sweatlerinizin altına haki renk pantolonlar kombinleyebilirsiniz. . Deri aksesuarlar veya ayakkabılar ile bütünlük oluşturabilecek bu kombinize kemer uyumu ile eşlik edin.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Tatil Kıyafet Kombinleri

BAKINIZ :Erkek Blazer Ceket Nasıl Giyilir?

Erkek sarı kazak kombinleri

Erkek sarı kazak kombinleri

Sarı gömlek modellerine ve sarı gömlek kombinlerine yakışan bir diğer renk ise bej tonlarıdır. Bej rengi keten pantolonlarınızı taba rengi kemerler ile tamamlayabilirsiniz.

 

sarı gömleğin altına hangi renk pantolon giyilir

sarı gömleğin altına hangi renk pantolon giyilir

Erkek Gömlek Kombinleri

Erkek modasında siyah renk otoritesini asla kaybetmez. Siyah renk pantolonlar, sarı gömlek veya tişörtün her tonunu kombinlemek için en iyi seçenektir. Açık sarı gömlek ve Siyah resmi pantolon, resmi bir görünüm için mükemmel bir kombinasyon. Bu görünümü Siyah Deri Kemer, bir çift Siyah veya kahverengi deri ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

Erkek sarı gömlek

Erkek sarı gömlek

Sarı Gömlek Beyaz Pantolon

Sarının canlılığına en uyumlu tonlardan biri de beyaz renktir. Daha çok günlük şık tarzları oluşturan sarı gömlek altına beyaz pantolon kombinleri limon sarısına da ayrı bir uyum sağlamaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kırmızı İle Uyumlu Renkler Nelerdir? Kombin Renkleri

Yaz aylarının vazgeçilmez kombinleri haline gelen sarı gömlek beyaz pantolon kombinlerinde, pantolon yerine kısa şortlarda tercih edebilirsiniz. Gri veya beyaz spor ayakkabılar bu kombinle iyi gider.

Sarı gömlek beyaz pantolon

Sarı gömlek beyaz pantolon

Erkek kombinlerinde Sarı Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Giyilir Erkek? diyorsanız kısacası, kahverengi, siyah, gri, haki, bej, beyaz ve lacivert renkler olur diyebiliriz.

RESİM GALERİSİ : Sarı Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Giyilir Erkek?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler