Kadın Blogu

Pudra Rengi Elbise Kombinleri

03.11.2019
863
Pudra Rengi Elbise Kombinleri

Pudra Rengi Elbise Kombinleri; Günlük kombinlerde ve özel gün kominlerinde en çok tercih edilen elbise renkleri arasında pudra rengi elbise kombinleri yer almaktadır. Pudra rengi elbise kombinleri yumuşak bir renk tonu olması ve hemen hemen here ten rengine uyumun nedeni ile dikkatleri çekmektedir. Elbise renkleri ve modelleri her sezon farklılık göstermektedir. Ancak pudra rengi elbise koleksiyonlarında hemen hemen her sezon kendisine yer edinmektedir.

Pudra rengi elbisenin en çok tercih edilme nedeni pembenin tonlarında olması ve saflığı, duruluğu ve sadeliği temsil etmesidir. Pudra renk elbise kombinleri hakkındaki detaylara birlikte bakalım.

Pudra Rengi Elbise Kombinleri

Pudra renk elbise kombinleri kısa boylu bayanların da en çok kullandığı renkler arasında yer almaktadır. Kısa boylu bayanlar pudra elbise modelini kullanırken uzun elbise modelleri arasında seçimler yapmalıdır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kahverengi Pantolon Kombinleri Bayan

Abiye elbise kullanacaksanız uzun balık elbise, tüllü elbise, düz elbise, taşlı elbise, sıklıkla tercih edilmektedir.

Günlük elbise modeli için ise bu sezon uçul uçuş elbise modellerinin yanı sıra spor elbise modelleri de kullanılmaktadır.

Kısa pudra elbise modeli ise genelde uzun boylu bayanların tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kısa elbise modeli özellikle mezuniyet elbiseleri koleksiyonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Kısa pudra elbise, bacak boyu uzun bayanlarda çok daha şık ev göz alıcı olmaktadır.

Pudra dantel elbise modelleri

Kalem Pudra Elbise Kombini

Denemeniz gereken elbise modelleri arasında yer alan kalem elbise modelleri de bulunmaktadır. Vücuduna güvenenler dar ve uzun kalem elbise kullanabilecekken, pileli, fırfırlı modelleri de kullanabilirler.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kalın Kaş Modelleri 2021-2022

Pudra Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Kullanılmalıdır?

Pudra rengi ile uyumlu çok fazla renk vardır. Bu renkler arasında siyah, beyaz, gri, mor, fuşya, kahverengi tonları, sarı, yeşil, metalik tonlar ve altın renk tonu bulunmaktadır. Sizde bu renkler arasında seçimler yaparak pudra rengi ile kombin edebilirsiniz

Pudra elbise altına ne renk ayakkabı

Pudra rengi elbise altına ayakkabı seçerken elbisenin tarzı, modeli ve boyu dikkate alınmalıdır. Gece elbisesi için daha canlı ve parlak renklerde ayakkabı seçilirken, günlük elbise modellerinde ise spor ve rahat ayakkabı modelleri seçilmelidir.

Konu hakkında daha fazla fikir için resim galerimizi incelemeniz öneriyorum.

Foto Galeri: Pudra Elbise

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu