Kadın Blogu

Nar Çiçeği Elbise Kombinler

25.05.2020
2.551
Nar Çiçeği Elbise Kombinler

Nar Çiçeği Elbise Kombinler özellikle yaz dönemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Nar çiçeği elbise kombini yaparken ayakkabı rengine, kullanıyorsanız şal ve çanta detayına dikkat etmelisiniz.

Nar çiçeği elbise kombinler moda tasarımcıları tarafından sık sık kullanılan renkler arasında yer almaktadır. Abiye elbise modelinden günlük elbise modeline kadar her alanda kullanabileceğiniz nar çiçeği elbiseler bulunmaktadır. Siyah, beyaz ve lacivert gibi klasik elbiselerden sıkılanlar renkli elbise modellerine yönelmektedir. Özellikle ilkbahar yaz dönemlerinde renkli elbiseler daha da öne çıkmaktadır. Nar çiçeği elbise ile daha şık ve göz alıcı olmak için ayakkabı ve şal gibi detayları doğru şekilde kombinlemek gerekir.

Nar Çiçeği Elbise Kombinler

Nar çiçeği elbise kombin için kısa, uzun, maksi, mini veya midi elbiseler kullanılabilir. Nar çiçeği elbiseyi kullanacağınız mekana, mevsime ve tarza göre ayakkabı veya aksesuar seçmelisiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Günlük Uzun Elbise Kombini

Nar Çiçeği Elbiseler

Nar çiçeği kısa elbiseler daha çok yaz dönemlerinde veya mezuniyet elbisesi olarak kullanılmaktadır. Ayakkabı tercihi yapmadan önce nar çiçeği ile uyumlu renkleri bilmek gerekir.

Nar Çiçeği İle Uyumlu Renkler

  • Siyah
  • Gri
  • Vizon rengi
  • Lacivert
  • Bej
  • Ekru
  • Beyaz
  • Taba rengi
  • Kahve tonlarını kullanarak ışıltılı ve canlı nar çiçeği elbise kombinleri yapabilirsiniz.

Nar Çiçeği Elbise Ayakkabı Kombini

Nar çiçeği elbise ayakkabı kombininde uyumlu renkler arasından seçimler yaparak ayakkabı kombini yapabilirsiniz. Ayakkabı olarak stiletto, bootie, sandalet, platfor, sneakers ve babet kullanabilirsiniz. Ayakkabı model seçeneğini gideceğiniz ortam ve ayakkabı modeli belirlemektedir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Taba Rengi Elbiseye Hangi Renk Ayakkabı Olur?

Nar Çiçeği Elbiseye ayakkabı

Açık havada kullanacağınız spor bir elbise için beyaz, ten rengi veya gri spor ayakkabı modelleri arasından tercihler yaparak hem şık hem de rahat kombinler yapabilirsiniz. Özel günlerde kullanacağınız gösterişli bir elbise için ise siyah, gri, ten rengi, nude renk, vizon rengi ve kahve tonlarında stiletto ayakkabı kullanabilirsiniz.

Ayakkabı tercihi yaparken çanta, kemer, aksesuar ve şal uyumuna dikkat etmelisiniz. Doğru renklerle yapılan kombinlerde sağladığınız bütünlük, kombini daha şık ve gösterişli hale getirecektir.

Aşağıda 2020 nar çiçeği elbise kombinlerinden derlediğimiz görselleri siz değerli takipçilerimize sunuyoruz.

Foto Galeri: Nar Çiçeği Elbiseler

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler