Kadın Blogu

Lila Rengi İle Uyumlu Renkler

02.05.2020
12.623
Lila Rengi İle Uyumlu Renkler

Lila rengi ile uyumlu renkler; son dönemlerde öne çıkan renkler arasında lila da dikkat çekmektedir. Lila rengi kombinler her alanda karşımıza çıkmaya başladı. Bu da lila rengiyle uyumlu renkler neler sorusunu öne çıkarmaktadır.

Lila rengi kombinler doğru renklerle doğru oranda kullanılırsa herkes tarafından beğenilecek kombinler ortaya çıkmaktadır. Yeni moda rengi olan lila birçok renkle uyum sağlamaktadır.

Lila rengi ile uyumlu renkler

Lila Rengi İle Uyumlu Renkler

  • Siyah
  • Krem
  • Beyaz
  • Sarı
  • Kırmızı
  • Fuşya
  • Vizon
  • Nude renk ve tonları ile şık kombinler yapabilirsiniz. Lila rengi pantolonlar, elbiseler, hırkalar, gömlekler, etekler, tunikler, eşarplar, aksesuarlar, bluzlar hatta takım elbiseler artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Lila rengine yakışan renkleri kullanarak lila rengi moda akımının en tarz ve şık şekilde temsil edebilirsiniz.
Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Hardal sarısı nasıl kombinlenir?

Lila Rengi İle Ton Sür Ton Kombin

Lila rengi ile en çok yapılan kombinlerden ilki ton sür ton kombin olarak karşımıza çıkmaktadır. Lilalın üst tonları ve alt tonları ile gömlek pantolon, etek bluz, elbise ayakkabı, pantolon ceket gibi kombinler yaparak net ve şık kombinler yapabilirsiniz.

Lila Sarı Uyumu

Lila sarı uyumu ile enerjik, canlı ve ferah kombinler yapabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağım diyenlere pantolon gömlek, etek bluz gibi kombinler yapabilir, bunların dışında aksesuar, çanta ve ayakkabı gibi parçalar kullanarak lila kombinlerinizi zenginleştirebilirsiniz.

Lila rengi kombinlr

Lila Beyaz Uyumu

Lila soft bir renktir. Bu rengi beyaz gibi aydınlık bir rengi korkusuzca hiç düşünmeden birleştirerek etkili kombinler yapabilirsiniz. Lila ile siyah uyumu da aynı şekildedir. Siyah lilaya eşlik ederken inanılmaz etkili görünümler ortaya çıkartmaktadır.

Mesela, siyah pantolon veya etek ile lila gömlek veya tişörtü kombin ederek hem siyahı yumuşatmış olursunuz, hem de lilayı bir tuval üzerinde sergilermiş gibi şölene dönüştürebilirsiniz. Sözün özü dengeli ve kolay lila kombinler yapmak için siyah ve beyazı hiç düşünmeden kombin edebilirsiniz.

Lİla Kırmızı Uyumu

Kırmızı inanılmaz derecede enerjik ve dinamik bir renktir. Bu nedenle cesur kombin yapmak isteyen kişiler lila ile kırmızıyı kullanarak dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

Aşağıda lila rengi uyumlu renkleri kullanılarak yapılmış lila kombinlerden derlediğimiz kombinleri daha fazla detay için sizlere sunuyoruz.

Foto Galeri: Lila İle Uyumlu Renk

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis