Kadın Blogu

Gri Kahve Uyumu

18.04.2020
1.773
Gri Kahve Uyumu

Gri kahve uyumu ile yapılan kombinler her zaman çok daha şık ve gösterişli olduğu gibi, kararlı ve olgun bir imaj sergilemenize neden olacaktır. Gri ile uyumlu renkler doğrultusunda olan kahverengi griye en çok yakışan renklerin başında gelmektedir. Kombin yaparken seçilen renkleri doğru bir şekilde kullanarak kombin yapmak başarılı etkiler göstermenize neden olacaktır.

Gri Kahve Uyumu

Gri kahverengi uyumuyla yapılan kombinler her ortamda ve her mekanda kullanılabilir. Aslında kişiler kahverengi ile griyi bir arada kullanırken beyaz gibi aydınlatıcı renklere ihtiyaç duyarlar. Oysaki gri ve kahve ile de şık kombinler yapılabilir.

gri ile kahve uyumu

Gri Kahve Kombinler

Gri kahve uyumu ile günlük elbise, pantolon gömlek, etek pantolon kombinleri yapabilirisiniz. Griyle kahverengi bir arada kullanılırken cool görünmek için dikkatli olmak gerekir. Zira bu ki renk de ten renginiz ile uyumlu değilse, yanlış oranda ve yanlış parçalarda kullanılırsa boğucu kombine neden olacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Ekose Pantolon Kombinleri

Gri ikili kombinlerde kahve ceket kullanarak şık bir kombin yapabilirsiniz. Gri kahve kombin yaparken beyaz, krem, bej, nude rengi, siyah, bordo, somon rengi ve pudra rengi gibi renklerde kullanılırsa daha kolay ve şık kombinler yapmış olursunuz.

Görselde krem rengi pantolonla birlikte gri kazak kullanılmış, kahve çizme ve fular ile ise kombine kahverengi odak noktası eklenmiştir.

Gir kahverengi uyumu her mevsim kombinlerde kendisine yer bulsa da, sonbahar kış kombinlerinde kendisine daha çok yer bulmaktadır. Sonbahar-kış döneminde kahverengi dış kombin parçaları daha çok tercih edilmektedir.

gri kahve uyumları

Gri ve kahverengi ile elbise kombini yapılacaksa gri elbise ile kahverengi ayakkabı, kahverengi çanta veya kahverengi şal kullanarak çok daha şık ve göz alıcı görünürsünüz. Elbise kombinleri dışında pantolon bluz kombinleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca ceket kombinleri için her iki renkte rahatlıkla kullanılabilir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  2022 Anneler Günü Hediyeleri

Gri ile kahverengi bir arada kullanılırken ten renginiz ile uyumlu renk hangisi ise o renk üst kombin parçası olarak kullanılmalıdır.

Aşağıda gri ve kahverengiyle yapılan kombinlerden derlediğimiz kombinler görselleri daha fazla fikir ve detay için paylaşıyoruz.

Foto Galeri: Kahverengi Ve Gri Uyumuyla Nasıl Kombin Yapılır?

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler