Kadın Blogu

Lacivert İle Uyumlu Renkler

19.03.2020
11
Lacivert İle Uyumlu Renkler

Lacivert ile uyumlu renkler; giyim kombinlerinde en çok kullanılan renkler arasında olan lacivert  her alanda ve her tarzda kullanılan renkler arasında yer almaktadır. Kombinlerde daimi başarı, şıklık ve otorite arıyorsanız lacivert kıyafet kombinleri yapabilirsiniz. Bugün hep birlikte lacivert kombinlerin daha şık ve göz alıcı olması için lacivert ile uyumlu renklerden bahsetmek istiyoruz.

Lacivert İle Uyumlu Renkler

Lacivert erkek ve bayan kombinlerinde en çok kullanılan renk olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda laciverte uyumlu renklerin iyi bilinmesi daha tarz ve daha şık kombinler yapmanıza neden olacaktır.

Lacivert de siyah ve beyaz gibi birçok renkler uyum sağlamaktadır. Hatta hemen hemen her renkle uyum sağladığını da diyebiliriz. Öyle ki beyazdan kahverengiye, siyahtan yeşile, sarıdan mora, pembeden maviye, kırmızıdan lilaya, bordodan griye kadar birçok renkle mükemmel uyum yakalamaktadır.

Lacivert ile uyumlu renk

Lacivert ile uyum sağlayan renklerden olan mavi lacivert ile en çok kullanılan renkler arasında yer almaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Salaş Pantolon Kombinleri

Lacivert Hangi Renklerle Kombin Edilir?

Kırmızı, siyah, beyaz, pembe, mor, sarı, yeşil, gri, vizon rengi, krem, mavi, bej, ekru ve nude gibi renkleri lacivert kombinlerde kullanabilirsiniz.

Lacivert İle Uyumlu Yaz Kombinleri

Lacivert yaz kombinleri yaparken açık renkleri kullanmalısınız. Beyaz, bej, ekru, somon rengi, pembe gibi açık renkleri kullanarak lacivert kombinler yapabilirsiniz. Lacivert kombinleri yaparken mat ve koyu renklerde kombin yapılırsa parlak ve canlı renklerde aksesuar veya şal, yelek, fuar, ayakkabı gibi üçüncü rengi de kombine dahil edebilirsiniz.

Lacivert ile kombin yaparken lacivert beyaz uyumu, lacivert yeşil uyumu, lacivert mor uyumu, lacivert kırmızı uyumu gibi bütün renkleri giyimde renk uyumu kuralları doğrultusunda kullanabilirsiniz.

Lacivert renk uyumu

Lacivert Kış Kombinleri

Lacivertle yapılan kış kombinlerinde siyah, bordo, gri, hardal sarısı, vizon rengi ve bej gibi renkler kullanılmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Birbirine Yakışan Renkler

Lacivert ile uyumlu renkleri kullanarak tesettür kombinleri de yapabilirsiniz. Lacivert tesettür kombinlerinde genelde mat renkler kullanılmaktadır. Bu doğrultuda kırmızı, sarı, yeşil, mavi, gri, ve fuşya gibi renklerde şal kullanabilirsiniz.

Aşağıda sezonun trendlerinden seçilen ve lacivert ile uyumlu renkler doğrultusunda yapılan kombinlerden derlediğimiz görselleri paylaşıyoruz. Görselleri inceleyerek yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

 Foto Galeri: Lacivertle Uyumlu Renkler

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu