Kadın Blogu

Boyun Dövmesi Erkek Modelleri En Yeni

20.09.2021
2.214
Boyun Dövmesi Erkek Modelleri En Yeni

Dövme tercihi yapacak olanların ilk kararı kolay görünmesini istediği yerlere yapmak veya yapıldığında kapatılması ve gizlenmesi kolay bir yere oluşturmak olmalıdır.

Boyun arka kısmı, ön kısmı veya yan kısımları görsel sunum açısından hoş duran bir yerdir. Boyun dövmesi erkeklerde sık tercih edilen konumdur. Kızlar çoğunlukla boyuna minimal figürler seçsede erkeklerde bu biraz değişiklik göstermekte. Daha büyük ve renkli boynu kaplayan tarzları da tercih sayısı artmış durumda.

Sizlere geçici dövme modelleri, boyun dövmeleri erkek 2021, erkek boyun dövmeleri küçük, boyun dövmeleri erkek, minimal boyun dövmeleri, ense dövmeleri erkek ve boyuna dövme yazı modellerini içerir görselli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bakınız : Bayan Boyun Dövme Modelleri Görselleri

Erkek boyun dövmeleri

Erkek boyun dövmeleri

Anlamlı Dövme Modelleri Erkek

Gül dövmesi, yıldız dövmesi, kuş dövmeleri, fil dövmesi, ay, dağ geometrik desenler gibi anlamlı dövme modelleri dışında birde aile doğum tarihleri, isimleri veya baş harflerinden oluşan kişiye özel anlamlı dövme modellerini de tercih etmek mümkündür.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kiremit Rengi Yeşil Uyumu
Geçici dövme modelleri

Geçici dövme modelleri

Geleneksel dövme sevenler için bir çapa figürü sizi yerde tutan bir şey olan istikrarı sembolize eder. Kuş kanatları gibi figürler ise özgürlüğü, yolculuğu temsil eder.

Ense dövmeleri erkek modelleri

Ense dövmeleri erkek modelleri

Birleşmeye çalışan eller de bir vuslat ayrılık veya özlemi anlatabilir. Boyun dövmeleri yazı dışında karakterlerle de birçok şeyi anlatabilmektedir.

Ense dövmeleri erkek

Ense dövmeleri erkek

Ense Dövmeleri Erkek

Erkeklerde boyun dışında ense veya kulak arkasına da minimalist veya büyük objeler işlenebilir. Dövmeyi gösteriş veya merak için yapanların kararlarına bağlı ve emin olmadığı zamanlarda geçici dövme modellerini tercih etmelerini öneririz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  En Güzel Renk Uyumları
Boyun dövmesi erkek

Boyun dövmesi erkek

Erkek boyun dövmeleri küçük

Erkek boyun dövmeleri küçük

Boyuna Dövme Yazı

Yazı olarak dövme sevenlerin tercihi daha çok kol, bilek veya göğüs olurken kulak arkası, yan boyun ve ense de de sık sık görebileceğiniz boyuna dövme yazı stillerini sizde tercih edebilirsiniz.

tam boyun dövmesi erkek

tam boyun dövmesi erkek

Erkek yazılı dövme modelleri

Erkek yazılı dövme modelleri

Küçük Dövme Modelleri 2021 Yeni Tarzlar

RESİM GALERİSİ : Boyun Dövmesi Erkek

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler