Kadın Blogu

Kemer Ayakkabı Kombini Erkek

19.06.2021
1.397
Kemer Ayakkabı Kombini Erkek

Kombinlerde aksesuar denillince akla ilk gelenler kemer ve ayakkabılardır. Kemer ayakkabı kombini erkekler için çok önemli detayları olan bir bütündür. Doğru ve iyi bir kombin ile tarzınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Erkek klasik kemer ayakkabı kombinleri, beyaz gömlek kemer ve ayakkabı kombini ve kemer ve ayakkabı rengi nasıl seçilmeli gibi konularda sizlere bazı tüyolar vermek istedik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Askeri Yeşil Pantolon Kombinleri Sizlerle

erkeklerde ayakkabı kemer uyumu

erkeklerde ayakkabı kemer uyumu

Kemer ve Ayakkabı Rengi Nasıl Seçilmeli?

Kemer ve ayakkabı kombini yaparken, çok fazla zıt renkler kullanmamalısınız. Ayrıca kıyafetinizin modeline uygun tarzda kemer ve ayakkabı kullanmanız gerekir. Öncelikle modelde hata yapmamalısınız ki kombininizi baştan bozmuş olmayın.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Lacivert Takım Elbise Kravat Uyumu
kemer ayakkabı uyumu

kemer ayakkabı uyumu

Erkeklerin klasik kombinlerde sık sık kullandığı lacivert takımların, siyah takımlar ve gri takımların üstüne taba rengine yakın ayakkabı ve kemer kombinleri çok yakışmakta. Fakat bu kombinleri yaparken tabanın açık tonları, sütlü kahverengi kemer ile koyu kahverengi ayakkabı gibi çok fazla sırıtan ton farklılıklarını kombinlerinizde uygulamayın.

gömlek kemer ve ayakkabı kombini

gömlek kemer ve ayakkabı kombini

Kemer Ayakkabı Uyumu

Özel gün, gece ve davetlerde klasik takım elbiseleriniz için kullandığınız bir kundura ayakkabı mutlaka vardır. Bu tonlara yakın orta büyüklükte tokalı kemerle kombini rahatlıkla yapabilirsiniz. Peki kemer ayakkabı kombini erkeklerde en zorlayan tarz olan spor klasik erkek kombinlerin de bu geçerli değildir. Ayakkabı modeli ve kemer modeli çok değişiklik göstermektedir. Dar paça pantolon kombinlerinizin altına spor klasik babetli ayakkabılar tercih ederek takım elbise kombininden uzaklaşabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Uzun Yüz Saç Modelleri Erkek
kemer kombin

kemer kombin

Ayrıca kemer ayakkabı uyumunda gri pantolon altına en çok yakışan renk olan taba ve kahverengi tonlarını, gri kumaş pantolonlarınızda rahatlıkla bol bol kullanabilirsiniz.

 erkek ayakkabı kemer kombin


erkek ayakkabı kemer kombin

Erkek Ayakkabı Kemer Kombin

Tecihiniz farklılık oluşturmak olabilir, ama bazı kombinlerde farklı olacağım diye görüntünüzü itici hale getirmeyin deriz. Gri pantolonlara taba rengin çok yakıştığını söylemiştik. Fakat model herşeyden önce geldiğinden ekose desen gri pantolonlarınızın altına siyah ayakkabı ve siyah kemer kombini yapmanızı öneririz.

Kemer ayakkabi nasıl olmalı

Kemer ayakkabi nasıl olmalı

Spor ayakkabıdan vazgeçemeyen erkekler, beyaz gömlek kemer ve ayakkabı kombininizi spor ayakkabılarla yapmanız pek mümkün.

beyaz gömlek kemer ve ayakkabı kombini

beyaz gömlek kemer ve ayakkabı kombini

Sizlere görsel sunumlarımızda kemer ayakkabı kombinleri ve kemer ayakkabı uyumlarını göstermek istedik.

RESİM GALERİSİ: Kemer Ayakkabı Kombini Erkek

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis