Kadın Blogu

Hanım Hanımcık Giyim

29.04.2020
1.026
Hanım Hanımcık Giyim

Hanım hanımcık giyim tarzı kıyafetlerle yapılan kombinlerdir. Aslında kadınsı giyim de diyebiliriz. Bugün sizlere hanım hanımcık giyinmenin yollarından bahsedeceğiz. Bazı kombinlerimizde birçok kişi çok hanım hanımcık olmuşsun der.

Peki, nedir bu hanım hanımcık olmak. Hanım hanımcık olmak için giyim tarzı ile birlikte konuşma şeklinin, saç şeklinin ve davranışların da hanım hanımcık olması gerektiğini unutmayın. İşte detaylar…

Hanım Hanımcık Giyim

Aslında hanım hanımcık giyinme şekli yöreden yöreye bölgeden bölgeye değişmektedir. Mesela;  Antalya’da hanım hanımcık giyinmişsin denilen kombininize Erzurum’da biraz fazla açık giyinmişsin sanki konuşmalarına şahit olabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Çizgili Elbise Kombinleri

Hanım Hanımcık etek

Bu nedenle hanım hanımcık giyinmek için ilk olarak bölge analizi yapılmalıdır. Aslında bulunduğunuz bölgede kabul görmüş giyim şeklini kullanmak hanım hanımcık kombin demektir aslında. Transparan, derin yırtmaç, aşırı dar olan ve vücudu saran kıyafetlerden uzak durmak veya bunları kullanırken abartmamak yerinde bir karar olacaktır.

İyi bir aile terbiyesi almış, bakımlı, iyi bir eğitim görmüş, kombininden saç modellerine ve gerçekten oturmasını kalkmasını bilen bayanlar gerçekten ağır başlı ve hanım hanımcık kadınlardır.

Hanım Hanımcık Kıyafetler

Hanım hanımcık elbise kombini incelemesi yaptığımızda uzun ve çok dar olmayan eteklere sahip, sırt ve göğüs dekoltesi olmayan küçücük yırtmaçlı veya yırtmaçsız elbiselerin olduğunu görüyoruz.

Hanım hanımcık pantolon modeline baktığımızda ise vücudu sarmayan ve aşırı dar olsa bir üstüne uzun bir tunik giyilerek hanım hanımcık modellerini olduğunu görüyoruz. Daha çok bol pantolon modelleri, kumaş pantolon modelleri ve dökümlü şifin pantolon modellerinin hanım hanımcık pantolon modelleri arasında yer almaktadır.

Hanım Hanımcık kombin şekli

Hanım hanımcık tişört modelleri olarak ise göbeği açıkta bırakmayacak şekilde uzun ve aşırı dar olmayan tişört modellerini görüyoruz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Balık Etek Üstüne Ne Giyilir +10 Görselli

Hanım hanımcık gömlek modellerini incelediğimizde de karşımıza rahat kesim modeller çıkmaktadır. Düğmelerini düğmelerken kapanmayacak kadar dar kesim gömlek modellerinin hanım hanımcık giyinmede yeri yoktur.

Hanım hanımcık etek modelleri olarak ise ara boy ve aşırı dar olmayan etek modellerini görmekteyiz.

Aşırı kısa, aşırı dar etek modellerinden uzak durmalısınız. Aşağıda 2020 hanım hanımcık kombinlerden derlediğimiz görselleri sizlere sunuyoruz.

Foto Galeri: Hanım Hanımcık Giyinmek Nasıl Olur?

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler