Kadın Blogu

Gri Takım Elbise Kombinleri

24.03.2020
1.194
Gri Takım Elbise Kombinleri

Gri takım elbise kombinleri erkeklerin en çok kullandığı renkler arasında yer almaktadır. Özel gün kombinlerinde, düğün kombinlerinde ve günlük kombinlerde, ofis kombinlerinde kısacası her türlü ortamda gri takım elbise modelleri kullanabilirsiniz. Gri takım elbise kombinlerinde önemli olan renk uyumunu özenli ve dikkatli yapmaktır.

Gri Takım Elbise Kombinleri

Gri takım elbise ile en çok kullanılan gömlek rengi beyaz olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak sürekli beyaz gri kombini yapmaktan sıkıldıysanız yosun yeşili gömlek giyebilirsiniz.

Gri takım elbise nasıl kombin edilir

Gri takım içine gömlek renkleri ve modelleri ile bakışları üzerinize çekmek için slim fit gömlek modelleri ile birlikte kırmızı, mavi, lacivert, pudra ve siyah gibi renkleri kullanmanız gerekmektedir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Lacivert Takım Elbise Kombinleri

Gri ile Uyumlu Renkler

  • Siyah
  • Beyaz
  • Kahverengi
  • Füme
  • Pudra
  • Krem
  • Bej ve renk tonlarını kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz. Gri takım elbiseler geçmişte orta yaşlı kesime ait olarak bilinmekteydi. Oysa ki günümüzde her yaştan erkeğin rahatlıkla kullandığı erke takım elbise modelleri arasında yer almaktadır.

Gri takım elbise içine gömlek seçerken de bu renklerden faydalanabilirsiniz. Gömlek seçerken tek dikkat edeceğiniz konu ten renginiz ile uyum yakalamasıdır. Gömlek takım elbise kombini yaparken canlı ve çarpıcı kombin yapmak istiyorsanız kırmızı  gömlek kullanabilirsiniz.

Gri Takım Elbise Ayakkabı Kombini

Gri takım elbiseler her mevsim kullanılan tasarımlara sahiptir. Yaz kombinlerinde pamuklu ince dokulu modelleri gördüğünüz kadar kış aylarında yün ve ekose takım elbiseyi görebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Takım Elbise Kombinleri

Gri takım elbise altına ayakkabı

Yazlık kombinlerde gri takım elbise ayakkabı kombini için tercih edeceğiniz renkler beyaz, siyah, kahverengi, lacivert ayakkabı renkleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gri takım elbise altına kahverengi tonlarda ayakkabı en çok kullanılan ayakkabı rengi olarak dikkat çekmektedir.

Gri takım elbisenin altına siyah ve beyaz ayakkabıda kombinde şıklık ve asalet sunan ayakkabı renkleri arasında yer almaktadır.

Gri takım elbise ile göze çarpmayan sade bir şıklık arayanlar için kombin önerisi verece olursak, gri takım elbise, beyaz gömlek, siyah ayakkabı, siyah kravat kombini deriz.

Aşağıda 2020 gri takım elbiselerden oluşan görselleri daha fazla fikri ve detay için paylaşıyoruz.

Foto Galeri: Gri Takım Elbise Nasıl Kombinedilmelidir?

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler