Kadın Blogu

Gri Gömlek Altına Ne Renk Pantolon Giyilir?

09.07.2021
1.903
Gri Gömlek Altına Ne Renk Pantolon Giyilir?

Erkekler için en çok yönlü pantolonlara gelince, gri pantolonların çok sık kullanıldığı belli oluyor. Fakat sadece pantolonlarda değil artık gömleklerde farklı renk isteyenler için Gri Gömlek Altına Ne Renk Pantolon Giyilir? sorusu akıllara geliyor. Neyse ki bu yazımız ile seveceğinizden emin olduğunuz muhteşem bir görünüm için gri pantolonlarla ne giyeceğinize yardımcı olacak.

İlginizi Çekebilir: Gri Pantolon Üzerine Ne Giyilir Erkek

Gri gömlek altına ne renk pantolon giyilir

Gri gömlek altına ne renk pantolon giyilir

Gri Gömlek Kombin Erkek

Siyahın en çok görünümle ortak olabileceğini düşünebilirsiniz, ancak gri, çeşitli ton ve ton yelpazesi nedeniyle çok daha fazlasına yakışabilir. Bu nedenle, ister gündelik bir hafta sonu kıyafeti ister resmi bir etkinlik topluluğu planlıyor olun, giyinirken bu gardırobun temelinde gri renk gömlek kombinlerini göz önünde bulundurmalısınız.

Erkek gömlek modelleri

Erkek gömlek modelleri

Gri renk gömlek kombinlerinizin altına siyah keten pantolonlar ile siyah kemer ve siyah ayakkabı kombini, kahverengi veya krem pantolonlarını taba rengi kemer ve taba rengi ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kırmızı Abiye Kombinleri

Ayrıca gri kot gömleklerinizin altına da açık gri renkte keten pantolonlar veya beyaz renkte pantolonlar ile spor ayakkabı kombini oluşturabilirsiniz.

Gri ile uyumlu renkler

Gri ile uyumlu renkler

Gri rengi takım elbisede görmek ve gri takım elbiseye kombin yapmak biraz daha sizi zorlamasa da, sade bir gri gömlek bu konuda kafa karıştırabilir. Gri gömlek altına her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz siyah renk pantolonlar vardır. Bu pantolonların kumaşlarını seçerken gri renk gömleklerinizin kumaşlarına göre keten veya kumaş modelinde seçmelisiniz.

Gri renk gömlek spor kesim

Gri renk gömlek spor kesim

İkinci olarak gri renge yakışan renkler arasında olan taba rengi, sütlü kahverengi ve krem tonları gri gömleklerinizin altına rahatlıkla giyebilirsiniz. Ayrıca bu kombine taba kemer kombini ve yine taba ayakkabı kombini yapmalısınız.

Gri renk gömlek altına ne gider

Gri renk gömlek altına ne gider

Şık ve sofistike bir estetik sunan gri gömlekler ciddi anlamda şık görünebilir. Ancak, herhangi bir moda öğesi gibi, bu pantolonlar da ancak kıyafetinizin geri kalanı kadar iyidir.  Gri renk gömleklerinizin altına kot pantolonu kombini de yapmak harika duracaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kemik Rengi İle Uyumlu Renkler Nelerdir?

Gri Sweatin Altına Ne Giyilir?

Gri sweatlar ve tişörtler beyaz tişört kombinlerinden sonra erkekler için büyük bir yere sahiptirler. Spor yaparken, günlük hayatta veya bir ceketin altına olsun gri sweatlar önemlidir. Peki gri sweatin altına ne giyilir diyorsanız. Öncelikle koyu renk kotlar çok yakışacaktır. Eğer açık gri sweat tercih edecekseniz, açık mavi kotlar da giyebilirsiniz.

Gri tişört altına pantolon

Gri tişört altına pantolon

Gri swatlari sadece spor düşünmeyin bir ceket altına gri renk gömlek spor kombini gibi spor şık kombin oluşturmak da mümkün.

Gri sweat spor kombinler

Gri sweat spor kombinler

Gri Takım Elbise Kombinleri

Daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz Gri Takım Elbise Kombinlerine de göz atmalısınız. Çünkü gri takım elbiseler erkekler için spor şık kombinlerde vazgeçilmez fırsat. Ayrıca yaz aylarının sıcaklarında ferahlık veren bir görünümü var.

GRi takım elbise kombinleri

Gri takım elbise kombinleri

Resim Galerisi: Gri Gömlek Altına Ne Renk Pantolon Giyilir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler