Kadın Blogu

En Güzel Etekli Mayo Modelleri 2022

02.08.2022
1.235
En Güzel Etekli Mayo Modelleri 2022

Yaz mevsimiyle birlikte hepimizi tatil telaşı sarmış durumda. Yazın tatil yapmayı planlayan kadınların tatil alışveriş ürünleri içerisinde en başıda mayo, bikini, şort ürünleri çekiyor. Biz de bu yazımızda tatilcilerimiz için birbirinden güzel etekli mayo modellerini inceleyeceğiz. Yorumlamalarımız arasında büyük beden etekli mayo modelleri, renkli etekli mayo modelleride olacak.  Ama öncelikle mayo trendlerinden bahsedelim.

2022 Mayo Trendleri

Pembe Mayo Modelleri

Bu yaz deniz, kum, güneş tatili tercih edecekler; birbirinden güzel, rengarenk mayo ve bikiniler ile plajlarda boy gösterecek. Üst ve alt kısımlarda keskin renk geçişlerinin ve zıt renklerin yer aldığı modeller en çok satılanlar listelerinde yerlerini koruyor. Ayrıca asil duruşuyla güzelliğinize güzellik katacak sade ve tek renkli özellikle siyah mayo modelleri de yine trendler arasında. Her yıl olduğu gibi bu yıl da  listenin başında yer alıyor.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kargo Pantolon Bayan Kombin Yapımı

Neden Etekli Mayo Tercih Etmeliyim ?

Hepimiz tatilde rahat olmak isteriz, ancak yazlığımızdan veya otelimizden plaja giderken kullanacağımız yolda, yahut deniz ve güneşlenme keyfimizin üzerine doğruca yemeğe geçeceğimizde sadece bikini veya mayo ile olmak istemeyiz. Bizim için rahatsız edici olabilir. Bu yüzden ekstra şort giymek isteriz. İşte etekli modeller tam da bu sorunumuzu ortadan kaldırıyor denilebilir. Bunun yanında büyük beden mayo seçimi de genelde zor bir seçim olurken, bu tip mayolarda büyük bedenler için tercih sebebi olacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Siyah Beyaz Elbiseye Hangi Renk Şal

Bu tarz mayolara elbise mayo bile diyebiliriz. Diğer standart mayolara göre kullanımı daha rahat olması nedeni ile bir çok kadın tarafından sıklıkla tercih edilebilir. Özellikle büyük beden bayanların tercihlerinin başında etekli mayolarda gelir diyebiliriz.

Aşağıda 2019 mayo modellerine yer vereceğiz ve eminiz ki sizde bu fotoğraf galerisini inceledikten sonra bizlere hak vereceksiniz. Ayrıca inceleyeceğimiz etekli mayo modelleri içerisinde hem tek parça, hem de çift parça modeller olacak.  Bu yaz seçim yapmakta gerçekten çok zorlanacaksınız.

Birbirinden Güzel 2022 Mayo Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler