Kadın Blogu

En Güzel Etekli Mayo Modelleri

15.08.2018

Yaz mevsimiyle birlikte hepimizi tatil telaşı sarmış durumda. Yazın tatil yapmayı planlayan kadınların tatil alışveriş ürünleri içerisinde en başıda mayo, bikini, şort ürünleri çekiyor. Biz de bu yazımızda tatilcilerimiz için birbirinden güzel etekli mayo modellerini inceleyeceğiz. Ama öncelikle mayo trendlerinden bahsedelim.

2019 Mayo Trendleri

Yazı Alt Başlıkları

Pembe Mayo Modelleri

Bu yaz deniz, kum, güneş tatili tercih edecekler; birbirinden güzel, rengarenk mayo ve bikiniler ile plajlarda boy gösterecek. Üst ve alt kısımlarda keskin renk geçişlerinin ve zıt renklerin yer aldığı modeller en çok satılanlar listelerinde yerlerini koruyor. Ayrıca asil duruşuyla güzelliğinize güzellik katacak sade ve tek renkli özellikle siyah mayo modelleri de yine trendler arasında. Her yıl olduğu gibi bu yıl da etekli mayolar listenin başında yer alıyor.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Spor-Şık Giyim Akımı: Athleisure Giyim Trendi

Neden Etekli Mayo Tercih Etmeliyim ?

Hepimiz tatilde rahat olmak isteriz, ancak yazlığımızdan veya otelimizden plaja giderken kullanacağımız yolda, yahut deniz ve güneşlenme keyfimizin üzerine doğruca yemeğe geçeceğimizde sadece bikini veya mayo ile olmak istemeyiz. Bizim için rahatsız edici olabilir. Bu yüzden ekstra şort giymek isteriz. İşte etekli modeller tam da bu sorunumuzu ortadan kaldırıyor denilebilir. Bunun yanında büyük beden mayo seçimi de genelde zor bir seçim olurken, bu tip mayolarda büyük bedenler için tercih sebebi olacaktır.

Aşağıda 2019 mayo modellerine yer vereceğiz ve eminiz ki sizde bu fotoğraf galerisini inceledikten sonra bizlere hak vereceksiniz. Ayrıca inceleyeceğimiz etekli mayo modelleri içerisinde hem tek parça etekli hem de çift parça etekli modeller olacak.  Bu yaz seçim yapmakta gerçekten çok zorlanacaksınız.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Pileli Etek Üzerine Ne Giyilir?

Birbirinden Güzel 2019 Mayo Modelleri


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu