Kadın Blogu

Bebeklerinizin Huzurlu Bir Uyku Uyumasını Sağlayan Bebek Yatakları

19.12.2022
10
Bebeklerinizin Huzurlu Bir Uyku Uyumasını Sağlayan Bebek Yatakları

Bebeklerin kesintisiz bir uyku uyumaları onların gelişimlerine olumlu bir katkı sunar. Bebeklerin kaliteli bir uyku uyuması gün içinde daha huzurlu ve mutlu olmalarını da sağlar. Bebeğinizin deliksiz ve konforlu bir uyku uyuması için bebek yatağının onun hassas vücuduna uygun olması gerekmektedir. Yataş Bedding’in bebeğinizin gelişimini ve konforunu göz önüne alarak tasarladığı bebek yatak modelleri ile bebeğinize konfor sağlayabilirsiniz.

Bebeğinizin Her İhtiyacına Uygun Bebek Yatağı Modelleri

Bebeğiniz için özel olarak üretilmiş olan Yataş Bedding yatakların kumaşlarında bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyecek kumaşlar kullanılmıştır. Organik malzemeler ile üretilen ortopedik bebek yatağı çeşitleri farklı yaş grupları ve farklı ihtiyaçlara yönelik modeller içermektedir. Bebeğinizin hem uyku saatlerinde hem de oyun saatlerinde kullanabileceğiniz Lily bebek yatağı, bebeğinizin hassas cildine uyum gösterecek kumaşlar ile üretilmiştir. Bu yatağı üretiminde kullanılan Milky adı verilen kumaş, süt liflerinden çıkarılan aminoasitler barındırır. Bu sayede bebeğiniz uyurken cildini nemlendirir. Pamuk dokusu sayesinde yumuşacık olan yatağı bebeğinizin oyun oynadığı her yerde ve karyolasında kullanabilirsiniz.

Bebekler için tasarlanan yatakların en büyük özelliklerinden biri de su geçirmez bir yapıya sahip olmalarıdır. Bu yatak modellerinden biri olan Minipo, bebeğinizin farklı dönemleri için uygun iki farklı yüzeye sahiptir. Bir yüzeyi 0-2 yaş dönemine bir yüzeyi ise 3-6 yaş dönemine uygun olan bu yatak modelini bebeğiniz 6 yaşını tamamlayana kadar kullanabilirsiniz. 0-2 yaş arasında bebeğinizin omuriliği yeni yeni gelişmeye başlar. Bu nedenle sırtının yatağa gömülmemesi gereklidir. Minipo yatakların 0-2 yaşın kullanımına uygun tarafı daha sert bir yapıya sahip olup bebeğinizin omurga gelişimini desteklemektedir. 3-6 yaş arası kullanıma uygun olan taraf ise bebeğinizin artan ağırlığının basınç oluşturmayacağı bir yumuşaklığa sahiptir. Bebek yatak modellerinden biri olan bez değiştirme pedi, bebeğinizin altını değiştirirken hem sizin hem de bebeğinizin rahat etmesini sağlar. Ortopedik yapısı ile bebeğinizin boyun ve sırt bölgesini destekleyen bu pedler alt değiştirme süresini kısaltıcı bir etkiye de sahiptir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  İyi Futbol İyi Seçilmiş Krampon Modelleri İle Oynanır

Bebek Yatağı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bebek yatağı tercihinde bulunmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle seçeceğiniz yatağın bebeğinizin ayına ya da yaşına uygun olup olmadığını belirlemeniz gerekir. Bebek yatağı seçilirken yapılan en büyük hatalardan biri bebeğin büyüyünce de kullanabileceği bir yatak seçimi yapmaktadır. Oysaki bebeğinizin yaşına uygun bir yatak seçimi yapmanızın onun gelişimi konusunda olumlu etkileri olacaktır.

Yeni doğmuş bebeğinizin için tasarlanan First Dream bebek yatağını bebeğinizin ilk aylarında kullanabilirsiniz. Bebeğinizin hassas bünyesinde olumsuz etki yaratacak hiçbir maddenin kullanılmadığı bu yatak modelini istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Çıkarılabilir kılıfı sayesinde rahatça temizlenme imkanı sağlayan First Dream yataklar, bebeğinizi dört yerden çevreleyerek güvenli bir şekilde uyumasını sağlar. Bu yatak modelini karyolalarda, beşiklerde, arabalarda ya da bebeğinize yakın olmak istiyorsanız ebeveyn yatağınızda kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

Bebek yatak modellerinin kesinlikle organik içeriğe sahip olması gerekir. Bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlü tutması ve herhangi bir alerjik reaksiyon yaşamaması için doğal içerikler kullanılarak üretilmiş yataklar tercih etmelisiniz. Yataş Bedding; Cottonia, Coppola ve Organica gibi bebek yatağı serilerinin tamamını doğal içerikler ile üretmiştir. Bebek yatak fiyatları özelliklerine, üretimlerinde kullanılan teknolojilere, bebeğinizin kullanımına uygun yaş grubuna ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bebeğinizin gelişiminin en yoğun olduğu uyku sürecinde rahat etmesini ve deliksiz bir uyku uyumasını sağlamak için doğru bir yatak seçimi yapılmalıdır. En iyi bebek yatağı modellerine Yataş Bedding güvencesi ile ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler