Kadın Blogu

Uzun Saçlar İçin Taç Örgü Saç Modelleri

27.05.2020
1.264
Uzun Saçlar İçin Taç Örgü Saç Modelleri

Eğer saçlarınız uzunsa genelde ne şekilde yapsak diye kararsız kalabilirsiniz. Böyle durumlarda taç örgü saç modelleri sizin için hayat kurtarıcı nitelikte olabilir. Zaten örgü saç modellerinin popülerliği hiçbir zaman eksilmiyor. Saç örgü teknikleri içerisinde yer alan; hem bir prensesin asaletini taşıyan hem de tüm dikkatleri üzerine çeken karizmatik taç örgü saç modellerini denemeden geçmeyin. Biz de bu yazımızda en güzel örgü saç modellerini paylaşacağız. Bu modelleri kolay örgü saç modelleri içerisinde yer alsa da, biraz daha bilgi sahibi olan kişilere yönelik olacak. Yani zaten örgü saç modellerini yapan kişiler için fikir verir ve daha çok modelleri gösteren nitelikte bir yazı hazırladık. Elbette hoşunuza giden modeller olursa ve bizimle yorum kısmından paylaşırsanız, sizler için bu örgü saç modellerinin yapılışlarını da bir sonraki yazımızda paylaşacağız.

Taç Örgüsü Saçlar ve Yapılışları

Özellikle sarı ve tonları saç rengine sahip kadınlarda taç örgüsü saçlar kendini daha fazla gösteriyor. Taç örgü açık saça nasıl durur diye merak ediyorsanız; Fotoğraf Galerimizde de görebileceğiniz gibi, açık saçlar için örgü saç modelleri çok daha karizmatik duruyor, örneğin bir geceye katılacaksanız, nişan, söz, kına, isteme merasimi gibi durumlarda taç örgü saç modelleri size prensesler kadar asil bir görüntü kazandıracaktır. Başlangıç için biraz uğraştırıcı gibi görünse de, eliniz alıştıktan sonra yapmak oldukça kolay olacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kısa Kıvırcık Saç Modelleri Ve Kesimleri

Açık Örgü Saç Modelleri

Taç örgü açık saça çok fazla kullanılmaktadır ve sevilen bir modeldir.  Uzun saçlar için kullanılan açık örgü saçlar özellikle düğün ve davetlerde de sık sık tercih edilmektedir.

Açık Örgü SAç Modeli

En güzel taç örgü saç modelleri

 

Ayrıca giyeceğiniz abiye modellerine göre saç tercihi konusunda kararsız kalıyorsanız da fotoğraf galerimizde yer alan 3. ve 8. model abiye saç modelleri için bizim tercih edeceğimiz en güzel modeller diyebiliriz. Taç örgü açık saça en çok yakışan saç modellerinden biri diye düşünüyoruz. Sizce de öyle değil mi ?

Eğer örgü modelini tercih etmeyecekseniz ve farklı bir saç modeli istiyorsanız; Abiye Saç Modelleri yazımızı yada Uzun Saç Modelleri yazımıza bakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler