Kadın Blogu

Tarz Yaratacak Altın Bilezikler

03.08.2022
55
Tarz Yaratacak Altın Bilezikler

Altın takı ürünleri kadınların ve erkeklerin, yatırım ya da prestij için tercih ettikleri değerli ürünlerdir. Aslı Gold, sunduğu altın ürün çeşitleri ile müşterilerinin aradığı modelleri bulmalarını sağlıyor. Tarz yaratacak bilezik modelleri, taşlı ve taşsız olarak çok farklı seçeneklere sahiptir. Yeni tasarım bileziklere sahip olmak istediğinizde, Aslı Gold online sitesinin bileklik başlığı altından bilezik bölümünü seçerek tüm yeni modelleri görüntüleyebiliyorsunuz. İndirimli satışlar sayesinde tüm müşteriler sahip olmak istedikleri bilezik türlerine uygun fiyatlarla sahip olabiliyor.

Beğeni Toplayan Altın Bilezik Modelleri

Online site üzerinden sunulan hizmetlerde, isteyen herkesin beğeni toplayan altın bilezik modellerine ulaşmaları ve satın alma işlemlerini güvenli yapmaları sağlanıyor. Bilezik takmayı sevenler, satın alacakları zaman yılın yeni modellerini ve beğeni toplayan seçenekleri görmek istiyor.

Aslı Gold firması, müşterilerine yeni ve en çok beğenilen ürünlerini sırayla gösteriyor. Bilezik ürünlerinin yer aldığı sayfaya giriş yapanlar, 2022 yılının yeni modellerini görseller üzerinden inceleyerek satın almak istediği bilezik modeline karar veriyor. Beğeni toplayan bilezik modelleri, kelepçe bilezik, mega bilezik, kaburga bilezik, düz bilezik, burma bilezik, geniş bilezik olarak bilinen seçeneklerden oluşuyor.

Altın Bilezik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Altın bilezik modelleri satışlarını yapan Aslı Gold firması, online sitesinde işlem yapacak olan tüm müşterilerini bilezik seçiminde nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda bilgilendiriyor. Öncelikle bileziğin hangi ayarda olacağı belirlenmelidir. Günümüzde her ayarda bilezik çeşitleri bulunuyor.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Bebeklerinizin Huzurlu Bir Uyku Uyumasını Sağlayan Bebek Yatakları

Bilezik seçimi yaparken, satın alma işlemleri kurumsal firmalardan yapılmalıdır. Ürünün sertifikası olmalı ve müşteriler altın değeri ile işçilik maliyeti arasındaki orantıya dikkat etmelidir. Online sitelerden bilezik alırken kurumsal kimliğin olduğu görülmelidir. Aslı Gold kurumsal ve güvenilir firma olarak hizmet veriyor.

Altın Bilezik Fiyatları 2022

altın bilezik fiyatları

altın bilezik fiyatları

Dünya genelinde yaşanan ekonomik dalgalanmalardan dolayı altın fiyatlarında da hızlı değişmeler oluyor. 14 ayar altın bilezik ve tüm bilezik çeşitleri, bileziğin gramına göre hesaplanmış güncel fiyat bilgisi ile sayfada gösteriliyor.

2022 altın bileziklerin fiyatlarındaki değişiklikler, güncel kura göre belirleniyor. Aslı Gold firması, online satış sitesinde tüm ürünlerini güncel fiyat üzerinden indirimli olarak satışa sunuyor. Görselini inceleyerek satın almaya karar verdiğiniz ürünü, ürün sayfasında gösterilen fiyat üzerinden satın alıyorsunuz.

Hediye Ve Birikim İçin En İyi Altın Bilezikler

Hediye olarak tercih edebileceğiniz bilezik modelleri seçimlerini, sevdiklerinin rahat kullanabileceğin düşünerek seçebilirsiniz. Hediye edilecek kişi ve hediye etme amacına göre model, gram ve ayar özelliklerini belirleyebilirsiniz. Birikim için en iyi bilezikler, her zaman işçilik oranı en düşük olan bileziklerdir.

Hediye ve birikim için en iyi bilezik modellerini de görsellerden seçebilirsiniz. Yatırım amaçlı satın alınmak istenen bilezikleri ağırlığına ve sahip olduğu değere göre seçebilirsiniz. Uzun süre saklayacağınız bilezikler, ihtiyacınız olduğunda, daha yüksek değerden bozdurmanızı sağlayacaktır.

Altın Bileziklerde Temizliğin Önemi

Aslı Gold firması, online satış işlemleri ile birlikte altınla ilgili birçok soruya cevap veriyor. Altın ve tüm bilezik modellerinde temizliğin önemine dikkat çekiliyor. Altında temizlik önemlidir ve altın ürününün ömrünün uzamasını sağlar. Desenli bileziklerde oluşan kir zamanla altının yapısında bozulmalara neden olabilecektir. Bunun için altında temizlik önemlidir ve bilezikler her zaman temiz tutulmalıdır.

Tarz Yaratan Doğru Altın Bilekleri Nasıl Seçilir?

Genellikle kadınlar altın takıları kullanmayı seviyor ve tercih ediyor. Altın bileklikleri seçerek kendinize tarz yaratabilirsiniz. Doğru altın bileklik seçimlerini yaparken, önce bileklik tarzını seçmelisiniz. Bilekliğin büyük ya da küçük olmasına karar vermelisiniz. Altın bileklikler, örgülü, taşlı, boncuklu gibi farklı seçeneklere sahiptir. Tarz yaratabilmek için giyim ve yaşam tarzınıza göre seçim yapmalısınız. Bilek ölçünüze göre seçmeli, bileğinize taktığınızda iki parmağınız, arada rahatlıkla kayabilmelidir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Saç Maskesi Önerileri-En İyi Markalar
altın bilezik

altın bilezik

Sık Sorulan Sorular

Aslı Gold firması, müşterilerini her konuda bilgilendirmeye çalışıyor ve online sitede “sıkça sorulan sorular” başlığı altında önemli sorulara ve cevaplarına yer veriyor. Altın bilezik fiyatları neden uygun? sorusuna, müşterilerine ürünlerini fabrikadan ve toptan mağazadan direk ulaştırdıklarını ve fiyat avantajı sunduklarını, bu avantajında müşterinin ürünlerini indirimli satın alabildiği şeklinde cevap veriyor.

Sık sorulan sorular bölümünde, online işlemlerle altın ve bilezik alacak olanların hem merak ettikleri konuları öğrenmelerini hem de güvenli işlemler yapmalarını sağlıyor.

Sonuç

Altın bileziklerle ilgili yeni modelleri görmek ve indirimli fiyat avantajlarından faydalanmak istediğinizde Aslı Gold internet sitesini ziyaret edebiliyorsunuz. Sitede yeni modellerin tamamı fiyat avantajları ile sunuluyor. İndirimli fiyat avantajları ile birlikte ücretsiz kargo, taksitli ödeme ve havale/eft ödemelerinde ekstra %4 indirim fırsatı sunuyor.

20 Gram Altın Bilezik Ne Kadar

20 gram bileziklerin fiyatları, günlük altın kur fiyatlarına göre belirleniyor.

TS 7000 Bilezik Ne Demek?

Ts 7000 standardı, değerli metal ve alaşımlardan imal edilmiş ziynet eşyalarının sınıflandırılmasını, tarifini, özelliklerini, piyasaya arz şeklini belirler. TS 7000 bilezik, standarda göre belirlenmiş ayar altından imal edildiğini, altın alaşımı kullanıldığını gösterir.

Hangi Bileziklerde İşçilik Yok?

Satarken zarar etmeyen bilezik modelleri, işçilik olmayan bilezik modelleridir. Yatarım amaçlı bilezikler olarak bilinir ve insanlar, bilezik alacakları zaman taleplerini bu şekilde oluşturur. İşçilik olmayan ve satarken zarar ettirmeyen bilezikler şunlardır.

  • Düz bilezik,
  • Kılavuz bilezik,
  • İnci bilezik,
  • Burma bilezik modelleri,
  • CNC bilezik,
  • Kibrit çöpü bilezik,

14 ayar bilezikler yatırım amaçlı alınan ve satarken zarar etmeyen, işçilik olmayan bilezikler olarak gösteriliyor. Yatırım amaçlı bilezik almak isteyenler tercihlerini 14 ayar bilezik modelleri arasından seçerek yapıyor. Aslı Gold online sitesinde yer alan sıkça sorulan sorular bölümünde, bileziklerle ilgili birçok bilgiyi bulabiliyorsunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler