Kadın Blogu

Zümrüt Yeşili Hangi Renkle Kombinlenir?

29.03.2020
5.542
Zümrüt Yeşili Hangi Renkle Kombinlenir?

Zümrüt yeşili hangi renkle kombinlenir? Zümrüt yeşili ile daha şık kombinler yapmak için uyumlu renkleri bilmek gerekir. Zümrüt renginin ihtişamını ve güzelliğini ortaya çıkarmak için zümrüt ile uyumlu renkleri bilmek gerekir.

Renklerin uyumu her alanda ve her yerde önemlidir. Zümrüt yeşilinin de kendisine özgü uyumlu renkleri vardır. İddialı renklerden olan zümrüt yeşili ile uyumlu renkler nelermiş gördükten sonra kombin yapmak için bunları nasıl kullanacağımıza birlikte göz atalım.

Zümrüt Yeşili Hangi Renkle Kombinlenir?

Zümrüt yeşili ile beyaz, krem, ekru, pudra, somon gibi renkleri kombin yapmak siyah, kırmızı, bordo, mavi gibi renkleri kombin etmekten daha kolaydır. Zira koyu renkleri zümrüt rengi ile kullanırken, tercih ettiğiniz renk oranında dikkatli olmalısınız. Zira zümrüt yeşili ile bu renkler minimum oranda kullanılmalıdır.

zümrüt yeşili kombinler

 • Kırmızı
 • Bordo
 • Dore
 • Gümüş
 • Siyah
 • Krem
 • Bej
 • Ekru
 • Saman sarısı
 • Vizon
 • Gri ve tonları ile zümrüt yeşili kombinler yapılmaktadır.

Zümrüt yeşili ile çarpıcı ve dikkat çekici kombinler için kırmızı ile kombin yapabilirsiniz. Bordo ve kırmızı zümrüt yeşili sık kullanılan renkler arasında yer almaktadır. Kırmızı ile zümrüt bir arada kullanılırken olumsuz etkilerinden kurtulmak için dikkatli kullanmanız gerekmektedir. Mesela zümrüt yeşili elbise kullanırken takı seçiminizi kırmızıdan yana yapabilirsiniz.

Zümrüt yeşili siyah uyumu ile asil kombinler yapmak elinizde. Zümrüt yeşili ile siyah uyumundan yararlanarak abiye kombinleri, ofis kombinleri ve günlük kombinleri yapabilirsiniz.

zümrüt yeşili kombinlerde en çok kullanılan renkler

Zümrüt Yeşili Kombinler

Zümrüt yeşili abiye kombinleri yapacaksanız gümüş, dore, siyah, gri, krem, ekru renk kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz. Bu renkleri ayakkabı, çanta, şal, takı, kemer ve cüzdan olarak kullanılabilir.

Zümrüt yeşil ile günlük kombinler yapmak istiyorsanız krem, gri, bej, beyaz, siyah ve sütlü kahve renklerini kullanarak şık ve doğru kombinler yapabilirsiniz.

Zümrüt yeşili iş ofis kombinlerinde  siyah, ekru, gri ve somon renklerini kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz. Zümrüt yeşili kombinlerde uyumu renkleri kullanırken siyah ve zümrüt gibi iki ağır rengi bir arada düşünüyorsanız, bej veya beyaz ile kombine ferahlık ve ışıltı katmalısınız.

Aşağıda 2020 zümrüt kombinlerden derlediğimiz görselleri daha fazla detay ve fikir için istifadenize sunuyoruz.

Foto Galeri: Zümrüt Yeşili Kombinler

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Dantel Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu