Kadın Blogu

Vizon Rengi İle Uyumlu Renkler

24.01.2021
6.971
Vizon Rengi İle Uyumlu Renkler

Vizon rengi ile uyumlu renkler başlıklı yazımızda her alanda ve her tarzda kurtarıcı bir renk olan vizon rengi kombinlerden bahsetmek istiyoruz. Vizon rengi bir çok renkte kurtarıcı rol oynamaktadır. Ancak vizon ile de uyumlu renkler vardır. Gelin şimdi birlikte vizon rengiyle uyumlu renkleri birlikte görelim.

Vizon Rengi İle Uyumlu Renkler

Vizon rengine hangi renkler yakışır sorusunun cevabı vizon rengi seven kullanıcılar tarafından en çok merak edilen soru olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vizon Rengi İle Uyumlu Renkler

Birçok kişi vizon rengine yakışan renkler arasında seçim yaparken zorlanır. Bunun nedeni ise vizon renginin birçok renkle kombine edilmesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada size şöyle bir tüyo verelim.

Ten rengine yakışan renkler arasından seçim yaparak ve bunu yaparken de vizon rengine hangi renkler sorusunun cevabı çerçevesinde daha şık kombinler yapabilirsiniz.

Mint yeşili; son birkaç sezondur öne çıkan ve ilklerde yer alan vizon rengi mint yeşili ile şiirsel bir uyum yakalamaktadır. Vizonla mint yeşilinin hoş bir uyumu var ancak bir noktaya dikkat edin. Bu iki renkten en az biri ten renginiz ile uyum yakalamalıdır.

Mint yeşili pantolon, tunik ve gömlek kullanarak vizon rengi ile uyumlu kombinler yapabilirsiniz. Farklı bir seçenek ise baştan aşağı vizon renk kullanılarak yapılan kombinde mint yeşili aksesuar seçmeniz olacaktır.

Vizon rengiyle uyumlu renk

Vizon Ve Kırmızı

Vizon renginin rehavetine enerji ve ışıltı katan kırmızıyı vizon rengi ile oluşan tüm kombinlerde kullanabilirsiniz. Öyle ki gece kıyafetlerinden, günlük kombinlere kadar her alanda kırmızının her tonunu kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Elbise Ayakkabı Kombinleri

Vizon rengiyle uyumlu renklerden olan kırmızı ile başarılı vizon rengi kombinler yapabilirsiniz. Özellikle vizon rengi ile yapılan yazlık kombinlerde kırmızı etek, pantolon, elbise, gömlek şal, pantolon gibi parçaları kullanabilirsiniz. Ten rengi uyumuna göre üst kombin parçasını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Vizon Siyah Uyumu

Vizon rengi ile ağır ve vakar kombinler yapmak istiyorsanız siyahı kullanabilirsiniz. Vizon ikili takımda ayakkabı, kullanıyorsanız şal olarak siyahı seçebilirsiniz. Özel davetlerde vizon bir elbiseyle siyah eşarbı kullanabilirsiniz. İş kombinlerinde ve günlük kombinlerde de vizon siyah uyumundan yararlanabilirsiniz.

Vizon Rengine Hangi Renkler Yakışır

Vizon rengi hemen hemen tüm renklerle birlikte kullanılabilen bir renktir. Vizon rengine hangi renkler yakışır sorusunun cevapları arasında siyah ve beyaz ilk sıralardadır.

Son dönemlerde vizon rengi kombinler her tarzda, her yaşta ve her ortamda kullanılan koleksiyonlarla karşımıza çıkmaktadır. Bu koleksiyonlarda vizon rengi ile uyumlu renkler arasında yer alan siyahın çok kullanıldığı görülmektedir.

Birçok ten rengi ile de hoş bir uyum yakalayan vizon rengi ve siyah uyumu bu nedenle midir bilinmez çok kullanılmaktadır.

Siyah uyumu ile yapılan kombinlerde siyahı üst kombini parçası olarak kullanabileceğiniz gibi alt kombin parçası olarak da rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Siyah renkte vizon rengi gibi tüm renklerle korkusuzca kullanılan renkler arasında yer almaktadır. Bu nedenle siyahı da vizon rengi ile birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vizon Mavi Uyumu

Vizon rengi pantolon kombinlerinde mavi gömlek veya mavi pantolon kombinlerinde vizon rengi gömlek kullanarak şıklığı yakalayabilirsiniz. Vizon rengi ile siyah, lacivert, bordo, mavi gibi koyu renkler kombin edilirse daha hoş kombinler ortaya çıkmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Fuşya Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Vizon sarı uyumu

Vizon rengiyle uyumlu renkler bununla bitmiyor tabi ki.

Vizon Rengi Hangi Renkle Uyumlu Olur?

Sarı

Beyaz

Bordo

Kiremit rengi

Lacivert

Siyah

Pembe

Lacivert

Pudra rengi

Kırmızı

Yeşil ve tonları

Mavi ve tonları ile vizon rengini kombinleyerek şık kombinler yapabilirsiniz.

Vizon rengi joker bir renktir diyebiliriz aslında.  Koyu renk ile yapılan kombinlerde aydınlık bir görünüm sunarken sok soft olan kombinlerde ise derinlik katmaktadır.

Yeni senenin koleksiyonları hazırlanırken mutlaka ve mutlaka vizon rengine de yer verilmektedir. Gerek yazlık kombinlerde gerek kışlık kombinlerde vizon renginin birçok koleksiyonda kullanıldığını görüyoruz.

Vizon Rengine Uyumlu Renkler

Vizon Rengi İle Kiremit Rengi Uyumu

Vizon rengi su bir renk olduğu için canlı renklerle kombin yapıldığı zaman daha dikkat çekici kombinler ortaya çıkmaktadır.

Vizon renk hangi renkle uyumludur sorusu çerçevesinde vizon renginin en çok yer verildiği renkler arasında kiremit rengine çok rastlamaktayız.

Sizde etek gömlek, pantolon bluz, elbise ayakkabı gibi kombinlerde vizon rengi ve kiremit rengi uyumundan yararlanarak dikkatli ve etkili kombinler yapabilirsiniz.

Aşağıda 2020 vizon rengiyle uyumlu kombinlerden derlediğimiz görselleri siz değerli takipçilerimiz için paylaşıyoruz.

Foto Galeri; Vizon Rengine Yakışan Renkler

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler