Kadın Blogu

Tatil Kıyafet Kombinleri

27.10.2019
2.286
Tatil Kıyafet Kombinleri

Tatil Kıyafet Kombinleri için hazırlıkları gideceğiniz bölgeye ve mevsime göre yapmalısınız. Eğer otel ortamında bir tatil yapacaksanız gün içinde giyeceğiniz kombinler dışında akşam yemeği için giyeceğiniz kombini de düşünmeli bu yönde hazırlık yapmalısınız.

İşte İyi Bir Tatil İçin Tatil Kıyafet Kombinleri

Tatile her zaman özel araçlarla olmamaktadır. Kimi zaman otobüs, tren veya uçak ile seyahati kullanmak durumunda kalınmaktadır. Böyle durumlarda valizinizdeki eşya sayısı minimum olmalıdır. Böyle zamanlarda valizinizde birbiri ile uyumlu ve her renk ile kombin edilebilecek renklerdeki kıyafetler bulunmalıdır.

Tatilin rahatlığını bozmayacak şıklıkta kıyafetler sürekli elinizin altında olmalıdır. Bunun için rahat ve spor kıyafet kombinleri öncelikli olmalıdır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Mavi Elbise Kombinleri 2022

Tatil Valizinde Hangi Kıyafetler Olmalı

Son dönemlerde tatil köylerinde tatilin ruhundan farklı kombinler ortaya çıkmıştır. Bunlar özellikle akşam yemeklerinde abiye kıyafete kadar ilerlemiştir. Abartılı aksesuarlar, abartılı kombinler sizi asla rahatlatmaz. Tatildesiniz, rahat olun, bedeninizi ve ruhunuzu kalıplaştırmak yerine özgür bırakın lütfen.

Tatil Valizinde Hangi Kıyafetler Olmalı?

Tatil heyecanı gidiş yolunda başlar. Bunun için tatile giderken ne ofis kıyafetleri gibi ağır ve resmi giyilir, ne de günlük kombinlerdeki gibi kot pantolon bluz giyilir. Bunun yerine daha rahat kesimlere sahip tiril tiril, uçuş uçuş etek pantolonlar, bluzlar kullanabilirsiniz.

  • Rahat eşofmanlar
  • Salaş gömlekler
  • Babetler
  • Spor ayakkabı
  • Ütü istemeyen elbise, bluz ve pantolonlar
  • Yazlık rahat etek, pantolon ve şortlar
  • Aksesuar olarak da mümkün olduğu kadar az ve öz seçimler yapmalısınız.
  • Sonbahar tatili yapacaksanız ve soğuk bir ortama gidiyorsanız sweatshirt ve rahat kesim pamuklu pantolonlar tercih edebilirsiniz. Kullandığınız bu kıyafetler toz pembe, pudra, krem, beyaz gibi açık ve soft renklerden seçilmelidir.

    Tatil kıyafet kombinleri

Plaj Kıyafet Kombin

Plaj kombin olarak gideceğiniz mekanı esas almalısınız. Eğer ünlü bir otele gidecekseniz kombinizde dikkatli olmalısınız. Kullanacağınız aksesuar ve kıyafetler özenle seçilmelidir.

Plaj kombin renkleri olarak dore ve lame renklerde aksesuarlar kullanılmalıdır. Böylece bronz teniniz olağan üstü bir görünüm kazanacaktır.

Mayo seçimi olarak ten renginizi, saç renginizi, göz renginizi ve vücut tipinizi dikkate alarak seçimler yapmalısınız.

Plaj kombini parçalarından bir tanesi de deniz elbisesidir. Bu, sıcaktan bunaldığınız an sizi güneşten koruyacak ince pamuk dokulu tiril tiril bir elbise olabilir.

Tatil kombinleri dahilinde şapka da önemli bir yere sahiptir. Yanınıza aldığınız kıyafetlerle uyumlu şapka ve gözlüğü yanınızda hiç ayırmayacaksınız.

Foto Galeri:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler