Kadın Blogu

Takım Elbise Ayakkabı Kombinleri

06.02.2020
1.203
Takım Elbise Ayakkabı Kombinleri

Takım elbise ayakkabı kombinleri; takım elbise modelleri erkeklerin olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkmaktadır. Önemli gün ve geceler dışında günlük kombinlerde de takım elbise kullanıldığını görmekteyiz. Takım elbisede şıklığı artırmak için son dokunuşu yani ayakkabı seçimini dikkatli yapmalısınız. Konu hakkındaki detayları birlikte görelim.

Takım Elbise Ayakkabı Kombinleri

Takım elbise ayakkabı kombini yapmadan önce seçtiğiniz takım elbise modeli, takım elbiseyi kullandığınız mevsim ve takım elbise rengi önemlidir.

Siyah Takım Elbiseye Ayakkabı

Siyah takım elbise ile kullanabileceğiniz ayakkabı rengi seçeneği çok fazla yoktur. Siyah katı ve ağır bir renk olduğu için siyah takım elbise ile siyah ayakkabı kullanmanız doğru olacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Takım Elbise Kombinleri

Siyah Takım elbise ayakkabı kombin

Diğer renkler kullanılmaz mı dediğinizi duyar gibiyim.  Ancak üzgünüz ama farklı renkler siyah kadar ağır ve şık durmaz. Sadece spor takım elbise kullanıyorsanız beyaz spor ayakkabı kullanabilirsiniz.

Gri Takım Elbiseye Ayakkabı

Gri takım elbise modelleri en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Özel gün ve gecelerde, günlük kombinlerde kısacası her yerde kullanabileceğiniz gri takım elbise altına siyah ayakkabı kullanabilirsiniz.

Özellikle ofis kombinlerinde beyaz gömlek ile mükemmel olur. Günlük kombinlerde ise kahverengi ayakkabı daha doğru olacaktır. Kahverenginin sayısız tonu vardır. Bunu ise ayakkabı rengi ile uyumlu gömlek ve kravat seçimi yaparak çözebilirsiniz.

Gri takım altına bej, bordo, kiremit, vizon rengi ve füme ayakkabı da kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Erkek

Kahverengi Takım Elbiseye Ayakkabı

Kahverengi takım elbise modelleri siyah ve gri kadar olmasa da sıklıkla kullanılmaktadır. Kahverengi takım elbise ayakkabı kombini yaparken gömlek rengi, kravat rengi, kemer rengi ve ayakkabı rengi uyumu yakalanmalıdır.

Kahverengi Takım elbise ayakkabı

Kahverengi takım elbise altına siyah ayakkabıyı önermiyoruz. Krem rengi, nude renk, bordo, taba rengi ayakkabı modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Lacivert Takım Elbise Ayakkabı kombinleri

Lacivert takım elbise siyahtan da çok kullanılan takım elbise rengidir. Çünkü günlük kombinlerde siyah takım elbise modelleri ağırlığından dolayı fazla tercih edilmez.

Ancak lacivert takım elbiseleri her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Lacivert takım elbise altına siyah, kahverengi, bordo, mavi, gri ayakkabı kullanabilirsiniz.

Foto Galeri: Takım Elbise Ayakkabı Kombini

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler