Kadın Blogu

Takım Elbise Altına Spor Ayakkabı

11.12.2019
4.567
Takım Elbise Altına Spor Ayakkabı

Takım elbise kombinleri erkekler için olmazsa olmaz giyim parçaları arasında yer almaktadır. Takım elbise kombini yapılırken ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Takım elbise altına spor ayakkabı giyilir mi sorusu ise en çok akla gelen sorular arasında yer almaktadır. Konu hakkındaki detaylara birlikte göz atalım…

Takım Elbise Altına Spor Ayakkabı

Takım elbise altına spor ayakkabısı giyilir giyilmesine de bazı şartları vardır. Nedir bu şartlar?

Spor ayakkabısı ile kombin edeceğiniz takım elbise modeli kesinlikle klasik olmamalıdır. Spor tarz takım elbise modelleri spor ayakkabı kullanacağınız en iyi seçim olacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Siyah Takım Elbise Kombinleri

Takım elbise altına kullanacağınız spor ayakkabı modelinin klasik spor ayakkabı modeline göre daha resmi modeli olmalıdır.

Spor takım elbise modelini seçmekle iş bitmiyor. Keten kumaş veya pamuk kumaş takım elbiseler spor ayakkabı kullanmak için çok daha doğru olacaktır.

Takım elbisenin  altına spor ayakkabı

Yün takım elbiselerini spor ayakkabısı ile çok fazla önermiyoruz.

Ekose takım elbise, pötikare desenli takım elbise, kareli takım elbise modelleri ile spor ayakkabı kullanarak kombini tamamlayabilirsiniz.

Özellikle ilkbahar yaz spor takımlar ile spor ayakkabı modelleri oldukça şık bir görünüm sunmanızı sağlayacaktır.

Takım Elbiseye Spor Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Siyah takım elbise modelleri ile spor ayakkabı kullanılırken vizon rengi, lacivert gibi renklerde seçimler yapılmalıdır. Açık renk takım elbise modelleri ile spor ayakkabı kullanımı daha şık duracaktır.

Gri takım elbiseye beyaz spor ayakkabı gibi. Takım elbisenin altına spor ayakkabı tercihi yaparken gömlek rengini esas almalısınız. Kullanacağınız ayakkabı gömlek rengi ile mutlaka uyumlu olmalıdır.

Mesela siyah takım elbise ile beyaz gömlek kullanılacaksa beyaz spor ayakkabı kullanımı da şıklığı daha da üst seviyelere taşıyacaktır. Bu tarz kombinde ceket cebine gömlek ile uyumlu mendil kullanırsanız göz kamaştırıcı olursunuz.

Takım elbise altına spor ayakkabı olur mu

Spor takım elbise içine spor, slim fit gömlek veya tişört kullanımı tabi ki de daha şık olacaktır.

Takım elbise ile spor ayakkabı kullanılacaksa kravatı çok fazla önermiyoruz. Rahat kombinler için tişört veya sadece gömlek öneriyoruz. Bu tür kombinleri saat ve güneş gözlüğü gibi aksesuarlarla daha da zenginleştirebilirsiniz.

Daha fazla detay için görselleri inceleyin.

Foto Galeri:  Takım Elbiseye Spor Ayakkabı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler