Kadın Blogu

Su Yeşili İle Uyumlu Renkler

01.04.2020
7.628
Su Yeşili İle Uyumlu Renkler

Su yeşili ile uyumlu renkler başlıklı yazımızda sezonun rengi olan su yeşilinden bahsetmek istiyoruz. Son zamanlarda özellikle gençlerin en sık kullandığı kombin renkleri arasında yer alan su yeşili kombinlenirken nelere dikkat edilmelidir. Su yeşili 2020 döneminde de kendisinden sıklıkla söz ettirecek gibi duruyor. Gelin şimdi birlikte su yeşiliyle uyumlu renkleri görelim.

Su Yeşili İle Uyumlu Renkler

  • Pembe
  • Lacivert
  • Gri
  • Kırmızı
  • Mor
  • Siyah
  • Pudra
  • Kahverengi ve tonları ile su yeşili kombinler yapabilirsiniz. Su yeşili ile kolay kombinler yapmak için yapmamız gerekenler.

    su yeşiline uyan renk

Su Yeşili Lacivert

Su yeşiliyle sık tercih edilen renkler arasında lacivert ilk sıralardadır. Lacivert su yeşilinin keskinliğini ve parlaklığını alarak daha soft ve huzur verici kombinler yapabilirsiniz.

Lacivert su yeşili kombinlerde pantolon gömlek, pantolon tişört, etek bluz, elbise ayakkabı, tunik pantolon kombini yapabilirsiniz. Tabi kombin yaparken seçeceğiniz üst kombin rengi ten renginiz ile uyumlu olmalıdır. Aksi takdirde kombin yapımında başarısız olursunuz.

Su Yeşili İle Siyah

Su yeşiliyle siyah uyumundan yararlanarak şık ofis, günlük ve özel gün kombini yapabilirsiniz. Özellikle yaz kombinlerinde şort bluz, etek bluz kombinini rahatlıkla yapabilirsiniz. Yazın yapılan kır düğünlerinde su yeşili kıyafetlerle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Su yeşili siyah uyumunda siyah genelde alt kıyafet rengi olarak tercih edilir. Zira siyah tüm renkleri ile uyum sağlamaz ama, su yeşilinin uyum sağlamadığı renk neredeyse yoktur. Doğru renklerin doğru oranda kullanılması ile mükemmel kombinlere imza atılmaktadır.

Su yeşili kombinlerinde hangi renkler kullanılır

Su Yeşili Kahverengi Uyumları

Su yeşili kahverengiyle ve leopar desenlerle de şık ve uyumlu kombinler yapabilirsiniz. Kahverengi üstlerle su yeşili pantolonları kullanabileceğiniz gibi su yeşili pantolon veya etek modelleri ile leopar desenli üstleri kullanabilirsiniz. Soft, sade ve naif kombinler için kahverengi ile su yeşilini mutlaka denemelisiniz.

Su Yeşili Pembe

Su yeşilinin enerjisini alan bir diğer renk toz pembedir. Toz pembeyle su yeşili her tarzda, her kombinde, her yaşta ve her mekanda kendisine yer bulmaktadır. Su yeşiliyle birlikte aynı ölçüde kullanabileceğiniz pembe ve su yeşili kombinlerde şıklığınız üt düzeyde olacaktır.

Foto Galeri: Su Yeşiline Uyun Renk

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Anne Oğul Kombin Elbise
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis