Kadın Blogu

Siyah Dantel Elbise Kombinleri

01.01.2020
1.100
Siyah Dantel Elbise Kombinleri

Siyah dantel elbise kombinleri, siyah elbise modelleri beğenilerek kullanılan elbiselerdir. Siyah dantelli elbiselerde böyledir. Siyah elbise kombini yaparken şık olmak için azıcık dikkat yeterli olacaktır. Gece elbiseleri ile günlük elbiseler nasıl farklı konsepte sahipse siyah dantelli elbiselerde tarza göre detaylandırılmalıdır.

Siyah Dantel Elbise Kombinleri

Dantelli elbise denilince akla ilk olarak klasik elbise modelleri gelir. Ancak dantel konumu ve elbise modeli ile bazen spor kombin, bazen günlük kombin bazen de özel gün ve gece kombini yapabilirsiniz. Tüm bunları yaparken de giyimde renk uyumu kuralları doğrultusunda zıt renk uyumundan faydalanmak mümkündür.

2020 Dantel Elbise Siya

Siyah Dantel Elbise Kombin

Yeni sezon dantelli siyah elbise modeli günlük kombini için elbise altına mavi, kahverengi, krem, ekru, bej, mercan ve kırmızı renklerde ayakkabı, çizme veya bor kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Spor Ayakkabı Elbise Kombinleri

siyah elbise özel bir gecede kullanılacaksa topuklu ayakkabı ile kombin edilerek şık ve naif bir görünüm elde edilebilir. Burada dikkat edeceğiniz tek nokta kullanacağınız aksesuarı( çanta, mot, şapka, ayakkabı, cüzdan, fular veya şal gibi) özel gün veya günlük elbiseye göre tercih etmek olacaktır. Bu minik detay kombini doğru tamamlamak ve şıklığınızı artırmak için en önemli etkendir.

Siyah Dantelli Elbise Seçenekleri

Kısa dantelli elbise, uzun dantelli elbise, kısa kollu, uzun kollu dantelli elbise, askılı, kalın askılı, ince askılı dantelli elbise, kayık yaka, hakim yaka, v yaka, straplez yaka gibi pek çok farklı seçenek sunulmaktadır. Bu modeller arasından ortama, mevsime ve mekana göre seçimler yapılmalıdır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Uzun Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Günlük elbise daha spor çizgilerle donatılırken, özel gün elbise modeli ise daha zarif detaylarla donatılmalıdır. Günlük siyah dantelli elbiseyi spor ayakkabı ve spor botlarla kullanabileceğiniz gibi özel gün elbisesini ise stiletto ve çizme gibi daha estetik ayakkabı modelleri ile kombin edebilirsiniz.

Siyah Dantel Elbise altına ayakkabı

Kilo fazlalığı bulunanlar siyah dantelli elbise seçerken fazlalıkları gizleyecek şekilde elbise modelleri seçmelidir.

Siyah Dantelli Elbise Modelinde Renk Uyumu

Siyah dantelli elbise modellerinde öne çıkmak ve göze çarpmak istiyorsanız zıt renkler tercih etmelisiniz. Zıt renk uyumunda kullanacağınız ayakkabı, şal, fular, çanta ve diğer aksesuarlar ile canlı ve dinamik bir görünüm sunabilirsiniz.

Buna minik bir örnek verecek olursak; siyah kısa dantelli elbise altına kırmızı veya saks mavisi çizme veya bot ile sandığınızdan da tarz görünebilirsiniz.

Foto Galeri:

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler