Kadın Blogu

Siyah Beyaz Elbiseye Hangi Renk Şal

16.03.2020
4.355
Siyah Beyaz Elbiseye Hangi Renk Şal

Siyah beyaz elbiseye hangi renk şal başlıklı yazımızda konu hakkında merak edilen detayları göreceğiz. Siyah beyaz elbiseler tesettürlü bayanların severek kombin ettiği elbise modelleri arasında yer almaktadır. Siyah beyaz elbise kombini hakkında merak edilen detaylardan biri olan şal rengi hakkındaki detayları sizler için paylaşıyoruz.

Siyah Beyaz Elbiseye Hangi Renk Şal

Siyah beyaz elbiseye şal belirlemek sanıldığı kadar zor değildir. Her iki renkte tüm renklerle uyum sağladığı için sizlerde tüm renkleri bu kombinde kullanabilirsiniz. Yani siyah beyaz elbise şal kombini için sarıdan tutunda mora kadar renk kullanabilirsiniz.

Siyah beyaz elbise kombininde en sık kullanılan renkler beyaz ve siyah olarak karşımıza çıkmaktadır. Siyah beyaz elbiseyi kullanacağınız ortama göre ve ten renginize göre şal rengi belirleyebilirsiniz

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kalem Elbise Kombinleri: Şık ve Zarif Görünmenin Yolları

siyah beyaz elbise kombinleri

Siyah beyaz tesettür kombininde ve dahil elbise kombininde çok tercih edilen renkler arasında mavi, yeşil, fuşya, mor, siyah, beyaz, kırmızı, pudra, bordo, ekru, vizon, lacivert, pembe ve taba olarak karşımız acıkmaktadır. Tabi bu renkleri kullanırken ayakkabı renginden tutunda makyaj rengine kadar uyum içinde olmalı ve uyum sergilemelisiniz.

Ancak, ben çabasız ve sade bir şıklık arıyorum diyorsanız siyah veya beyaz şal kullanabileceğiniz gibi, altın, vizon, ekru, krem rengi şal da kullanabilirsiniz.

Siyah beyaz elbise kombinlerinde seçeceğiniz şal rengi ten renginizle de uyumlu olmalıdır. Şal, ayakkabı, çanta, makyaj rengi aynı olabileceği  gibi, şal ve ayakkabı, çanta ve takı rengi de aynı olabilir. Şal kemer ve ayakkabı rengi aynı, çanta rengi ise siyah veya beyaz tercih edilerek de farklı bir şıklık yakalanabilir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Yavruağzı Rengi İle Uyumlu Renkler

Kombin önerileri: siyah beyaz elbise, siyah ayakkabı, kırmızı şal, kırmızı çanta ve kırmızı kemer kombini ile göz alıcı ve dikkat çekici şıklığı yakalamış olursunuz.

siyah beyaz elbiseye ne ren k eşarp

Siyah beyaz elbise eşarp kombininde eşarp seçimleriniz beyaz zemin üzerine desen uygulanmış modellerden olmalıdır. Bu daha şık olmanızı sağlarken elbise modelinin de öne çıkmasını sağlayacaktır.

Aşağıda siyah beyaz elbise tesettür kombinleri için 2020 siyah beyaz elbise modellerinden derlediğimiz resim galerisini sizlere sunuyoruz. Konu hakkındaki fikirlerinizi ve görüşlerinizi yorum bölümünde bizlerle ve takipçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

Foto Galeri. 2020 Siyah Beyaz Elbise Kombinleri

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler