Kadın Blogu

Sevgililer Günü İçin Hediye Fikirleri

04.02.2019
6
Sevgililer Günü İçin Hediye Fikirleri

Sevgililer Günü için hediye fikirleri

Her yıl 14 Şubat gününde kutlanan Sevgililer Günü; sevgilinize ya da eşinize hediye almak ve birlikte özel ve keyifli vakit geçirmek için iyi bir seçenek sunmaktadır. Bu yıl, bu özel günde sevgiliniz varsa, ona nasıl bir hediye alacağınızı şimdiden düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Sevgililer Günü için hediye fikirlerine göz atmadan önce, sevgiliniz ile ne kadar süredir birlikte olduğunuz, onun zevkleri ve bütçe gibi kriterleri göz önünde bulundurmalısınız.

Henüz yeni sevgili olduğunuz biriyse, belki kazak ya da sevdiği bir konsere bilet gibi seçenekler uygun olabilirken, daha uzun süredir birlikte olduğunuz sevgiliniz için daha özel bir şeyler hazırlamak isteyebilirsiniz. Ayrıca sevgilinizin cinsiyeti de nasıl bir hediye alacağınızda önemli bir kriterdir. Bu yıl, Sevgililer Günü için sevgilinize alabileceğiniz hediye seçenekleri hakkında fikir sahibi olmak isterseniz, bu yazıda yer alan önerilerden ilham alabilirsiniz…

Sevgililer Günü İçin Romantik Hediye Fikirleri

Anı Kutusu

Sevgililer Günü için romantik hediye fikirleri

Anı kutusu, başlangıçta kulağa sıradan bir hediye seçeneği gibi görünebilir; ancak, özellikle uzun süredir paylaşımınızın olduğu bir sevgiliniz varsa, harika bir hediye seçeneğine dönüşebilir.

Anı kutusunda; ilk kez gittiğiniz sinemanın biletine, birlikte ilk yemek yediğiniz restoranına fişine, ilk gittiğiniz konser biletine, size ilk aldığı hediyeye, birlikte gittiğiniz tatilde topladığınız midye kabuklarına; kısacası, ilişkinize dair aklınıza gelebilecek her şeye yer verebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Sağlıklı Kilo Kaybı İçin 10 Etkili Öneri

Anı kutusu hazırlamanın en güzel yanlarından biri, Sevgililer Günü’nde sevgilinize söylemek istediğiniz güzel sözlere ve ona yazdığınız bir şiire yer vermenize de olanak sunmasıdır. Anı kutusunu biraz daha renklendirmek isterseniz; içinde onun sevdiği çikolata ve şekerlemelere de yer verebilirsiniz.

Fotoğraf Albümü

Sevgililer Günü için romantik hediye fikirleri

Cep telefonunuza kaydettiğiniz ve birlikte çektiğiniz bütün fotoğraflardan harika bir kolaj hazırlamaya ne dersiniz? Bunun için gerçek bir fotoğraf albümü satın alabilir ya da fotoğraflarınızı bir kartonda poster haline getirerek de eğlenceli ama bir yandan da romantik bir hediye hazırlayabilirsiniz.

Fotoğraf albümü hazırlarken, fotoğrafları renkli kalemler ile çerçevelemek, aralara notlar ve şiirler sıkıştırmak da hediyenizi daha romantik ve sevimli bir hale getirecektir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Sararan Mutfak Dolapları Nasıl Temizlenir?

Şiir Kutusu

Sevgililer Günü için romantik hediye fikirleri

Sevgilinizin adına yazılmış akrostij şiirler, romantik sözler ve ona olan sevginizi anlatan şiirlere yer vereceğiniz bir şiir kutusu, ona satın alacağınız bir hediyenin yanında yer verebileceğiniz, “hediye” konseptini daha da özelleştirecek bir hediye seçeneği sunmaktadır.

Sevgililer Günü İçin Eğlenceli Hediye Fikirleri

Konser ve Etkinlik Bileti

Sevgililer Günü için eğlenceli hediye fikirleri

Sevgililer Günü için hediye fikirleri denince akla genellikle romantizm dolu kutular, ayılar, çiçekler, oyuncaklar gelir. Siz biraz daha farklı bir seçim yapmak ve bu özel günde daha eğlenceli aktiviteler gerçekleştirmek isterseniz, birlikte en sevdiğiniz grubun konserine ya da keyifli bir etkinliğe dahil olabilirsiniz.

Adrenalin Dolu Aktiviteler

Sevgililer Günü için eğlenceli hediye fikirleri

Dalış, Bungee Jumping, Lunapark, ATV ile safari turu ya da belki de tırmanma gibi adrenalin içeren aktivitelere dahil olmak, Sevgililer Günü’nde sevgilinizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz ve aynı zamanda eğlenceli hediye seçenekleridir.

Sevgililer Günü İçin El Yapımı Hediye Seçenekleri

Romantik Akşam Yemeği

Sevgililer Günü el yapımı hediye fikirleri

Sevgilinize kendi ellerinizle hazırlayacağınız romantik bir akşam yemeği, onu mutlu edebileceğiniz ve el maharetinizi gösterebileceğiniz bir hediye seçeneği sunmaktadır.

Örgü Kazak

Sevgililer Günü el yapımı hediye fikirleri

Örgü kazak, 14 Şubat’ın denk geldiği soğuk günleri için, Sevgililer Günü’nde sevgilinize verebileceğiniz romantik ve el yapımı bir hediye seçeneği sunmaktadır.

Ona Şarkı Kaydedin

Sevgililer Günü el yapımı hediye fikirleri

Sesiniz güzel olsun ya da olmasın; sevgilinize, özellikle de sözlerini sizin yazdığınız bir şarkı hediye etmek, harika bir hediye seçeneği olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu