Kadın Blogu

Petrol Yeşili İle Uyumlu Renkler

18.05.2020
5.069
Petrol Yeşili İle Uyumlu Renkler

Petrol yeşili ile uyumlu renkler başlıklı yazımızda petrol yeşiline yakışan renklerden bahsedeceğiz. Petrol yeşil ile her ortamda kullanabileceğiniz kombinler yapabilirsiniz. Petrol yeşili elbiseden pantolona kadar tüm kombin parçalarında kullanılmaktadır. Bu kadar geniş bir ağı olan petrol yeşiline uygun renkleri de merak etmeyen yoktur her halde.

Petrol Yeşili İle Uyumlu Renkler

Petrol yeşili ile tüm dikkatleri üzerinize çekecek kombinler yapabilirsiniz. Özellikle renkli gözlü bayanlar petrol yeşili kombinlerle göz kamaştırıcı olmaktadır.

Petrol yeşiline uyumlu renkler

  • Siyah
  • Sarı
  • Lacivert
  • Vizon rengi
  • Ekru
  • Krem rengi
  • Beyaz
  • Bordo
  • Kiremit rengi
  • Çok açık sarı taba rengi ve tonları ile petrol yeşili kombinler yaparak dikkat çekici olabilirsiniz.
Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Gül Kurusu Rengiyle Uyumlu Renkler

Petrol yeşili birçok kişi tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Abiye kombinlerinden günlük kombinlere kadar her alanda büyüleyici ve asil şıklığın adresi olarak petrol yeşili gösterilebilir.

Petrol Yeşili Krem Rengi Uyumu

Petrol yeşili krem uyumuyla yapılan kombinler her türlü ortamlarda ve her yaşta korkusuzca kullanılan kombinler arasında yer almaktadır. Krem rengi gömlek altına petrol yeşili etek veya pantolon giyebileceğiniz gibi, petrol yeşili elbise üstüne krem rengi şal kullanarak da dikkat çekici şıklığı yakalayabilirsiniz. Zira petrol yeşilinin aydınlık yüz, petrol yeşilinin gösteriş ve şatafatıyla birleşerek daha yumuşak kombinler yapabilirsiniz.

Petrol yeşiliyle uyumlu renkler

Petrol Yeşili Lacivert Uyumu

Birçok renkle mükemmel uyum yakalayan lacivert, petrol yeşili ile de olağan üstü uyum yakalamaktadır. Petrol yeşili lacivert uyumuyla ikili kombin yapabileceğiniz gibi beyaz, krem veya ekru gibi 3. Bir renk eklemesi ile daha da tarz kombinler yapabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Tişört Elbise Kombinleri

Lacivert pantolon üstüne petrol yeşili bluz kullanarak göz dolduran kombinler yapabilirsiniz. Özellikle petrol yeşili kış kominlerinde petrol yeşili daha çok kullanılmaktadır.

Petrol Yeşili Hardal Sarısı Uyumu

Petrol yeşili ile en uyumlu renklerden olan hardal sarısı, petrol yeşilini aydınlatan etkisi nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. Petrol yeşilinin koyuluğu sizi ürkütüyorsa veya ten renginiz ile uyum sağlamıyorsa, hardal sarısını kombine dahil ederek zarif görünebilirsiniz.

Aşağıda petrol yeşili ile yapılan petrol rengi kombinlerden derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla ayrıntıya sahip olabilirsiniz.

Foto Galeri: Petrol Yeşiline Uyumlu Renkler

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler