Kadın Blogu

Pembe Elbisenin Üstüne Hangi Renk Şal Gider

16.12.2022
7.775
Pembe Elbisenin Üstüne Hangi Renk Şal Gider

Pembe Elbisenin Üstüne Hangi Renk Şal Gider; Pembe elbise kombinleri geçmişten günümüze itibarını yitirmeyen renkler arasındadır. Her yaştan kullanıcıları bulunmaktadır. Pembe tesettür kombinleri yaparken bütünlüğü sağlamak çok önemlidir. Pembenin birçok tonu olduğu için pembe elbise üzerine şal seçenekleri de çok fazladır. Pembe elbise kombinleri ile dilerseniz feminen, dilerseniz spor kombinler yapabilirsiniz.

Geçmiş sezonlarda kombinlerde pembe rengin koyu Pembe tonları kullanılmaktaydı. Ancak günümüzde koyu pembe tonu çok da fazla kullanılmamaktadır. Şimdilerde pembe elbise kombinleri olarak genelde toz pembe ve pudra pembesi daha çok öne çıkmaktadır.

Pembe elbise şal kombinleri için pembe ile uyumlu renkler kullanılmalı ancak bunu yaparken elbise kombinini kullanacağınız mekana ve mevsime göre seçimler yapmalısınız.

Pembe elbise üzerine gri şal

Pembe Gri Uyumu

Pembeye yakışan renkler arasında ilk sırada gümüş grisi vardır. Pembe elbise üzerine gri şal kullanırken bu kombine uygun ayakkabı ve çanta seçimi yapmalısınız.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Bomber Ceket Kombinleri

Pembe İle Mavi Uyumu

Pembe Elbisenin Üstüne Hangi Renk Şal Gider; Pembe elbise üzerine buz mavisi çanta ve ayakkabı kullanırken bebe mavisi şal kullanabilirsiniz. Pembe elbise ile indigo mavisi, buz mavisi ev kot mavisi en doğru seçim olacaktır.

Pembe İle Siyah Uyumu

Pembe elbise şal kombinleri arasında en çok tercih edilen renklerden birisi de siyahtır. Siyah ile pembe uyumu kullanılarak asi ve yumuşak bir kombine imza atmış olursunuz.

Pembe Kahverengi Uyumu

Pembe elbise üzerine kahverengi şal kullanacaksanız kahverenginin açık tonlarını kullanmalısınız. Eğer toz pembe elbise kombini için şal seçiyorsanız camel renk tonlarında seçimler yapmalısınız.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  2020 İstanbul Sokak Modası Trendleri

Pembe Beyaz Uyumu

Pembe çiçekli elbise üzerine gri şal

Beyaz renk, pembenin her tonu ile mükemmel bir şekilde uyum sağlamaktadır. Özellikle koyu pembe tonunun ağırlığını almak için beyazdan yararlanabilirsiniz.

Toz pembe elbisenin üstüne hangi renk şal gider ?

Eğer elbiseniz toz pembe renkte ise yine üzerine tercih edebileceğiniz şal renkleri gri, mavi veya kahverengi olabilir.

Pembe Elbise İle Tonsür Ton Kombin

Pembe tesettür elbise kombin severler pembe ile ton sür ton uygulaması yaparak farklı bir şıklığa imza atabilirler. Ancak bunu yaparken pembenin açık tonları daha yoğun kullanılmalı, koyu tonlarına daha az ağırlık verilmelidir. Aşağıda konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız ve giyimde renk uyumu doğrultusunda kombinler yapmanız için derlediğimiz resim galerisini incelemenizi öneriyoruz.

Foto  Galeri: Pembe Tesettür Elbise Üzerine Eşarp:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler