Kadın Blogu

Mavi Elbise Altına Ayakkabı

16.05.2020
1.300
Mavi Elbise Altına Ayakkabı

Mavi elbise altına ayakkabı başlıklı yazımızda hanımların en gözde elbise renklerinden olan mavi elbise ile daha şık olmanın yollarından bahsedeceğiz. Mavi elbise ile her alanda şık olabilirsiniz. Yeter ki kombin bütünlüğü ile elbise modeli ve rengini öne çıkaracak detayları atlamadan kombini tamamlayın.

Mavi elbise ayakkabı kombininde en önemli detay ise ayakkabı seçimidir. Ayakkabı seçimini gideceğiniz ortama ve mevsime göre belirlemeli ve bu yönde tercihlerde bulunmalısınız.

Mavi Elbise Altına Ayakkabı

Mavi renk kendi içinde çok fazla renk ve tonlamaya sahiptir. Tabi hal böyle olunca da her ton için farklı renkleri kullanma seçeneği karşımıza çıkar. Örneğin saks mavisi ile bebe mavisi aynı renklerle kullanılamaz. Tabi hal böyle olunca akla mavinin her tonu ile uyumlu renkler var mıdır yok mudur sorusu gelmektedir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Mavi Takım Elbise Kombinleri

Mavi elbise ayakkabı

Mavi elbiseyle kombin bütünlüğü için elbise ayakkabı, çanta, kemer, cüzdan ve kullanıyorsanız şal gibi aksesuarlar kullanmalısınız. Örneğin, ayakkabı ile çanta rengi veya ayakkabı ile şal rengi ya da ayakkabı ile kemer rengi aynı tutularak daha dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

Biz de doğru mavi elbise ayakkabı kombini için mavinin her tonu ile uyumlu renklere göz atalım istedik.

Mavi İle Uyumlu Renkler

  • Siyah
  • Ekru
  • Somon rengi
  • Kahverengi tonları
  • Gri
  • Beyaz
  • Krem rengi ve tonları ile mavi elbise ayakkabı kombini yapabilirsiniz. Bahsettiğimiz renkleri saks mavisinden bebe mavisine kadar mavinin tüm tonları ile rahatlıkla kullanarak şık kombinlere imza atabilirsiniz.
Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Haki Yeşili İle Uyumlu Renkler-Haki Yeşili Kombin

Mavi Elbise Ayakkabı

Kısa elbiselerle sandalet, yarım topuk ayakkabı, babet, spor ayakkabı ve dolu topuk kullanabilirsiniz.

Uzun elbise modelleri ile ise stiletto, sandalet, dolgu topuk ve spor ayakkabı kullanabilirsiniz. Elbisenin tarzına göre ayakkabı seçimine bulunabilirsiniz. Yazlık elbise modeli ile kışlık elbise modelinde ayakkabı tercihi de değişmektedir. Kışlık mavi elbise modellerinde ise çizme, bootie ayakkabı, bilek boy botlar

Mavi elbise altına hangi ayakkabı

kullanabilirsiniz.

Spor kombinlerde rahat olacağınız yarım topuk veya spor ayakkabı modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Aşağıda 2020 mavi elbise modellerinden derlediğimiz görselleri daha fazla fikir ve detay için sizlere sunuyoruz. Sizlerin de mavi elbiseyle önerebileceğiniz ayakkabı renkleri varsa yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Foto Galeri; Mavi Elbiseye Ne Renk Ayakkabı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler