Kadın Blogu

Leopar Desenli Elbisenin Üstüne Hangi Renk Şal Gider?

26.06.2021
1.871
Leopar Desenli Elbisenin Üstüne Hangi Renk Şal Gider?

Leopar tutkunlarını 2021 yılında da trend parçalar bekliyor. Leopar desen elbise kombinlerini tesettür elbiselerde de görmek mümkün. Leopar  desenli elbisenin üstüne hangi renk şal gider? sorusunu soruyorsanız sizin için kolaylık yapıp görsel sunumlarla bu uyumları belirttik.

BAKINIZ:Dore Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Leopar Elbiseye Uygun Eşarp

Leopar desen tesettür kombinleri

Leopar desen tesettür kombinleri

Leopar desen tesettür elbise kombinlerinin üstüne eşarp veya şal seçiminde,  ayakkabı şal uyumu yapabilirsiniz. Leopar desene uyan renklerden bazılar, içinden geçen  renkler olan siyah, krem, bej, kırmızı,  altın sarısı, lila gibi tonlardır.

Leopar kombin tesettür

Leopar kombin tesettür

Leopar Desen Tesettür Kombinleri

Leopar desenin göz alıcı tarafı bir yana dursun, karışık deseni hem vücut hatlarınızdaki kusurları örtmeye yardımcı olacaktır. Hem de Leopar elbise kombinleri ile gireceğiniz ortamlarda göz alıcı izlenimler bırakacaksınız.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Lacivert Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Erkek

Leopar tesettür elbise kombinlerinizin üstüne siyah renk şal en uygun renktir diyebilirz. Elbisenin altına ise ince topuklu stilettolar kullanabilirsiniz.

Leopar desener ile uyumlu renkler

Leopar desener ile uyumlu renkler

Leopar desen elbiselerin özellikle saten kumaşlı modellerinin parlaklığı ve kayganlığı şıklık yarışına sokacak kadar hoştur. Bu tarz leopar desen elbiselerin içinden geçen beyaz tonu değerlendirerek, Leopar Desenli Elbisenin Üstüne Hangi Renk Şal Gider? sorusuna cevap olarak beyaz şal takabilirsiniz. Ayrıca beyaz ayakkabı ve çanta ile tamamlayabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kısa Sweatshirt Kombinleri 2022
Leopar desenli elbise nasıl giyilir

Leopar desenli elbise nasıl giyilir

Leopar Hangi Renkle Kullanılır?

Leopar desen tunik modelleri olsun, leopar desen ceketler olsun tüm parçalarınıza gri, beyaz ve siyah uyumu yapabilirsiniz. Tuniklerinizin altına giyeceğiniz pantolonun rengiyle şal kombini yapabilirsiniz.

Leopar hangi renkle kullanılır

Leopar hangi renkle kullanılır

Leopar hangi renk denildiğinde asıl akla gelen kahverengi siyah sarı tonun karışımı olan görüntüdür. Bu yüzden leopar desen elbisenin üstüne şal kombini yaparken krem, kahverengi, bej ve altın sarısı şallar kullanabilirsiniz.

Leopar desen kıyafetler nasıl kombinlenir

Leopar desen kıyafetler nasıl kombinlenir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :Gümüş Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

RESİM GALERİSİ:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler