Kadın Blogu

Lacivert Takım Elbise Ayakkabı

17.05.2020
1.682
Lacivert Takım Elbise Ayakkabı

Lacivert takım elbise ayakkabı kombini, takım elbise denilince akla ilk gelen renklerden biri olan lacivert takım elbise ile daha etkili kombinler yapmak için giyimde renk uyumu doğrultusunda seçimler yapılmalıdır. Zira lacivert takım elbiseler şıklığın, ciddiyetin ve cool görünümün resmidir.

Lacivert takım elbiseler ile özel davetlerden iş toplantılarına, günlük kombinlerden spor kombinlere kadar her ortamın konseptine uygun kombinler yapabilirsiniz. Peki, lacivert takım elbiseler ile hangi renk ayakkabı kullanılmalıdır. İşte cevapları…

lacivert takım elbiseye hangi ayakkabı

Lacivert Takım Elbise Ayakkabı

Lacivert takım elbiselerde farklı aksesuarlar ve renkler kullanılarak da şıklık yakalanabilir. Dış giyim olarak kullanıldığı zaman ise içinde bulunacağınız konsepte uygun ayakkabı seçimi şıklığınızı etkileyecek etkenler içinde yer almaktadır. Lacivert takım elbiseler gösterişli kombinler yapılabileceği gibi klasik ve farklı kombinlere de imza atılabilir.

Lacivert takım elbiseyle ayakkabı kombininde ilk kriter koyu renk ayakkabı tercihinde bulunmaktır. Siyah ayakkabı lacivert takım elbiseler ile kolay ve çabasız şıklığın adresi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sadece siyah ile sınırlı değil tabi ki. Laciverte yakışan  renklerden bazıları ile mükemmel ayakkabı kombini yapabilirsiniz.

Takım Elbise

Lacivert takım elbise ayakkabı kombinine geçmeden önce takım elbisenin tonu doğrultusunda tercihler yapmanız gerektiğini hatırlatalım. Takım elbiselerde son birkaç sezondur slim fit den klasiğe kadar çok çeşitlilik baş göstermektedir. Bu da ayakkabı tercihinde de farklı çizgileri öne çıkarmaktadır.

Örneğin; lacivert spor takım elbise ile açık renk tişört veya slim fit gömlek kullanacaksanız bej spor ayakkabı kullanarak şıklığı yakalayabilirsiniz.

lacivert takım elbiseyle spor ayakkabı

Lacivert takım elbiseler  ile koyu kahverengi, bordo, taba rengi, siyah, mavi, lacivert, bej, vizon ve nude renklerde ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz. Takım elbise mendili, kravatı ve gömleği ile ayakkabı uyumunu yakalamanız dikkat çekici ve fark edilir kombinler yapmanızı sağlayacaktır.

Resmi ortamlarda kullanacağınız lacivert elbiseler için siyah, lacivert ve koyu tabadan şaşmayın deriz. Ancak günlük ve spor kombinlerde ise yukarıda bahsettiğimiz renkleri kullanarak kendi tarzınızı ve zevkinizi konuştura bilirsiniz.

Aşağıda 2020 lacivert takım elbiselerinden derlediğimiz kombinleri daha fazla fikir ve detay için istifadenize sunuyoruz. İncelemeleriniz sonunda değerli fikir dönüşlerinizi yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Foto Galeri: Lacivert Takım Elbiseyle Hangi Renk Ayakkabı Kullanılır?

 

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Birbirine Yakışan Renkler
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler