Kadın Blogu

Kumrallara Yakışan Saç Rengi

13.12.2019
1.040
Kumrallara Yakışan Saç Rengi

Kumral sıcak bir cilt olarak bilinmektedir. Bu sebepledir ki kumrallara yakışan saç rengi bütün kumrallar tarafından merak edilir. Doğru saç rengi ile mükemmel şıklığa kavuşmak için yazımızın detaylarına göz atın.

Kumrallara Yakışan Saç Rengi

Uyguladığınız saç rengi ile mükemmel bir görünüme kavuşmak için size yakışan tonu bulmanız gerekmektedir.

Sarı Tonları Deneyin

Sıcak ten renkli bayanlar için hem sıcak renkler, hem de soğuk renkler arasından hemen hemen hepsi yakışır. Kumrallara yakışan sarı tonları ise kül sarısı saç, kum sarısı, koyu altın sarısı ve bal rengi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Platin Saç Renkleri İle Bir Adım Önde Olun

Kumrallara giden saç renkleri arasında platin de vardır. Aslında kumral tenin tonu da önemlidir. Koyu kumrallara yakışan saç renkleri ile açık kumrallara yakışan saç renkleri farklıdır. Mesela platin rengi koyu kumrallarda daha hoş durmaktadır. Açık kumrallara ten renklerine solgun göstereceği için çok fazla önermiyoruz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  2020 Yılının Trend Saç Renkleri

Kızıl Tonlar Tam Size Göre

Sıcak renklerin arasında yer alan kızıl, birçok bayan tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kızıl rengin tüm tonları kumral tenlilere yakışmaktadır. Kızıl boya uygulaması ile yüzünüzün tüm çekiciliği öne çıkar. Bu nedenledir ki göz alıcı, alımlı ve hoş bir görünüm kazanmak için kumrallara saç rengi öneriyoruz.

Karamel Renkleri Mutlaka Düşünün

Özellikle koyu kumrallar yakışan bir diğer saç rengi de karamel saç olarak karşımıza çıkmaktadır. Koyu kumralın sıcak tenine daha da sıcak bir hava katan karamel rengi ile bronz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Siyah Saçlarla Dikkat Çekin

Siyah sert saç rengi olarak nitelendirilir. Çoğu kişide ağır bir yüz ifadesine neden olduğu için şık durmaz. Ancak kumral bayanlarda hoş bir görünüm sunmaktadır. Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmek ve öne çıkmak istiyorsanız saçlarınızı kumrala boyatmanızda yarar var.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Buğday Tene Hangi Saç Rengi?

Fındık Kabuğu Saçlar Mı? Neden Olmasın!

Yumuşak bir ton olan fındık kabuğu kumral ten renginde sıcak, naif ve soft bir hava katmaktadır. Fındık kabuğu ile ten renginizin uyumu size doğal bir görünüm kazandırır. Sadelikten yana iseniz fındık kabuğu saçları düşünmelisiniz.

Foto Galeri: Kumrala Yakışan Saç

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu