Kadın Blogu

Kısa Saç Ombre Modelleri

Kısa Saç Ombre Modelleri

Saçınızın uzunluğu ne olursa olsun, daha koyu kökler ve daha açık uçlar, hepimizin bildiği ve sevdiğimiz o güneşte öpülmüş, gradyan etkisine neden olur. Ombre farklı dönemlerde her daim ön plana çıkıyor. Kısa saçta ombre sezon boyunca yaygın olarak tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Kısa saç ombre modelleri yeni bir tarz yaratmak isteyen herkesin en çok merak ettiği konulardandır. Ombre kısa saç üzerinde farklı bir hava yarattığı için yaygın olarak tercih edilir. Siz de kısa ombre saç modelleri arıyorsanız listemize bir göz atın.

Çoğunlukla Sarışın Ombre

Köklerinizin sadece ilk birkaç santimini koyu renk bırakabilir ve ardından Margot Robbie gibi bal sarısı tonlarında bir gölge yaratabilirsiniz.

Karamel Ombre

Karamel ombreyi sandığınızdan daha iyi biliyor olabilirsiniz. Michelle Obama’nın da uyguladığı bu model bakır renginin ardından bal tonlu sarı renklere kavuşabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Düğünler İçin En İyi Dağınık Gelin Saçı Modelleri

Platin Renkli Ombre

Kristen Stewart gibi kahverengi köklü saç renklerinin üzerine platin renkli ombre yapabilirsiniz. Kısa saçta ombre platin renkli olduğu zaman dağınık ve punk rock etkisine kavuşursunuz.

Kahverenginin Nazik Tonları

Ombreye rağmen kahverenginden vazgeçmek istemeyenler, yumuşak ombre olarak da bilinen bu tonları tercih edebilir. Aynı zamanda daha dinamik bir ombre saç modeline sahip olmanızı sağlar.

Bal ve Kahverenginin Uyumu

Kısa saç ombre modelleri arasında bal ve kahve tonları en sevilenler arasında yer alıyor. Kuaförünüz bu saç modeli için hızlı geçişler yapmalı. Bu saç, derin kahverengiden bal tonlarına, aralarında tonlarca derinlikle sorunsuz bir şekilde gider.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Yüzü Küçük Gösteren Saç Modelleri

Işıltılı Görünüm

Işıltılı bir ombre için saç dipleriniz açık renklerde olmalı. Bu sayede saçlarınız aydınlık bir hava kazanır. Açık tenli iseniz kısa saç ombre modelleri arasından bu modele yönelebilirsiniz.

Altın Seriler

Güneşin öptüğü nihai dalgalar için, saçlarınızın çevresinden başlayarak bal renginde vurgular ekletin. Altın ombre modeli için Dakota Johson’a bakabilirsiniz.

Çılgın Bir Tarz!

Çılgın bir tarza sahipseniz ombrenizi sarı dışında farklı renklerde de yaptırabilirsiniz. Billie Eilish farklı tarzı kısa ombre modelleri için size bir model olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler