Kadın Blogu

Kırmızı Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

27.07.2019
14.611
Kırmızı Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Kırmızı, her mevsimin ve her dönemin vazgeçilmez renklerinden biridir. 70’ler, 80’ler, 90’lar, hangi dönem yükselişe geçerse geçsin, kırmızının da aralarında yer aldığını görüyoruz. Kırmızının, her zaman güçlendirici bir etkisi vardır ve pek çok tonu ile dikkat çekici bir renktir. Kış aylarında çok sık kullanıyor olsak da, yaz ayları gelince, bronzlaşan ten ve ısınan havalarla birlikte kırmızı elbiseler de daha fazla kullanılmaya başlanır. Mağaza vitrinlerini süsleyen birbirinden güzel kırmızı elbise modelleri arasından seçim yaparken, tarzınızı ve vücut tipinizi de göz önünde bulundurmayın.

Elbiseyi satın aldınız, eve geldiniz, gardırobunuzun nadide parçaları arasına astınız ve onu oradan çıkarıp üzerinize giymenin zamanı geldi. Peki, şimdi ne yapacaksınız? Bir elbise, ne kadar güzel, şık ve dikkat çekici olursa olsun, onu tamamlayacak detaylar da en az elbisenin kendisi kadar önemlidir. Maksi bir elbise tercih ediyor olsanız da, bir elbiseyi hangi ayakkabı ile tamamladığınız önemlidir. Elbise altına ayakkabı seçimi yaparken, renklerin yanı sıra elbisenin tasarımına da dikkat etmelisiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Tesettür Giyim Modelleri

Bu yazıda, kırmızı elbise altına ayakkabı seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken noktalara değineceğiz. Önerilerimize göz attıktan sonra, ünlü güzellerin kırmızı elbise giyerken kullandıkları ayakkabılar ile ilgili hazırladığımız galerimizden de fikir alabilirsiniz. Galerimize geçmeden önce, günlük ve abiye kırmızı elbiseler için tercih edebileceğiniz ayakkabı örneklerine biraz daha yakından göz atalım…

Günlük Kırmızı Elbise Altına Ayakkabı Seçimi

Kırmızı elbise altına ayakkabı seçimi

Kırmızı, günlük hayatta en çok tercih edilen elbise renklerden biridir. Yaz aylarında, bronzlaşan teniniz ve etrafı aydınlatan güneş ışığının tadını çıkarırken, sizi açacak bir kırmızı elbiseyi, altında yine elbise ile aynı renkte bir ayakkabı ile tamamlamayı tercih edebilirsiniz. Yukarıda, kırmızının iki farklı tonunda iki farklı elbisenin de altında aynı renk ayakkabı ile tamamlandığını görüyoruz. Kırmızı elbiseyi kırmızı ayakkabı ile tamamlamak için bir seçim olabilir.

Kırmızı elbise altına ayakkabı

Kırmızı elbise altına ayakkabı seçimi yaparken tercih edebileceğiniz renklerden biri de metalik renklerdir. Risk almayacağınız bir ayakkabı seçimi yapmak için, siz de ayakkabınızın tarzı ne olursa olsun metalik renklere bir şans verebilirsiniz.

Kırmızı elbise ile giyilecek ayakkabı

Siyah, pek çok farklı renk için en tamamlayıcı renklerden biridir. Kırmızı bir elbise söz konusu olduğunda da, siyah tercihleriniz arasında yer alabilir.

Kırmızı Abiye Elbise Altına Ayakkabı

Kırmızı, abiye seçiminde de sıkça tercih edilen bir renktir. Mini, midi ya da maksi abiye giyerken, siz de tercihinizi kırmızının pek çok farklı tonundan yana kullanabilirsiniz.

Kırmızı abiye altına ayakkabı

Kırmızı abiye altına ayakkabı seçimi yaparken, tercih edebileceğiniz en klasik renklerden biri nude ayakkabılardır. Risk almadan şıklığınızı tamamlamak için, siz de tercihinizi ten rengi topuklu ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz.

Kırmızı ayakkabılar, günlük elbiselerde olduğu gibi, kırmızı abiyeler için de iyi bir tamamlayıcı olabilir. İnce bantlılar, dolgu topuklular ya da farklı tarzları ile kırmızı topuklu ayakkabılar, farklı tasarımlarda kırmızı abiyeleriniz için iyi bir tamamlayıcı olabilir.

Kırmızı abiye kombinleri

Kırmızı abiyenizi, altında farklı tarzda ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz. Örneğin, bir plaj düğününe katılmayı planlıyorsanız; altında rahat ve kullanışlı sandaletleri kullanabilirsiniz.

Kırmızı Elbise İle Ayakkabı Seçimi

Günlük hayatta ya da parti ve davetlerde, kırmızı elbise giyerken altına giyeceğiniz ayakkabı seçimi konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız, aşağıda sizler için hazırladığımız galeride yer alan örneklerden de ilham alabilirsiniz. Hadi birlikte göz atalım!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis