Kadın Blogu

Kırmızı Elbise Üzerine Hangi Renk Eşarp

20.12.2022
4.436
Kırmızı Elbise Üzerine Hangi Renk Eşarp

Kırmızı Elbise Üzerine Hangi Renk Eşarp; başlıklı yazımızda kırmızı tesettür elbise kombinleri için en çok merak edilen sorunun cevabını vermek istiyoruz.

Kırmızı elbise ile günlük tesettür elbise kombini yapabileceğiniz gibi özel gün ve gecelerde kullanabileceğiniz kırmızı abiye elbise kombini de yapabilirsiniz. Her bayanın dolabında bir tane de olsa kırmızı elbise modeli bulunmalıdır.

Kırmızı elbise üzerine şal belirlerken oldukça şanslısınız diyebiliriz. Çünkü kırmızı birçok rengi rahatlıkla taşıyan bir renktir. Kırmızı hem esmer tenlilere, hem sarışınlara hem de kumral tenlilere yakışan bir renk olması nedeni ile çok kullanılan bir renktir.

 

İşte konunun detayları…

Kırmızı Elbise Üzerine Hangi Renk Eşarp

Kırmızı verdiği şıklık ve asalet tartışılmaz bile. Hele birde kırmızı kadife elbise ise tartışılmaz bir şıklık sizinle demektir. Kırmızı elbise eşarp kombini yaparken kırmızının tonlarına dikkat ederek seçimler yapmalısınız.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Sarı Gömleğin Altına Hangi Renk Pantolon Giyilir Erkek?

Kırmızı ile uyumlu renklerin hepsini kırmızı elbise eşarp kombinlerinde kullanabilirsiniz. Ancak gözden kaçırmamanız gereken bir konu da, kırmızının çok fazla tonu olmasıdır. Tercihinizi elbisenizin renk tonu doğrultusunda yapmanız daha doğru olacaktır.

Ancak kırmızı elbise modeli ile en çok kullanılan şal olarak karşımıza çıkan renkler siyah, gri, krem, bej, ekru, altın renkleri, hardal sarısı, beyaz ve kullandığınız kırmızı elbisenin 2 ton koyusu, 2 ton açığı veya elbise ile aynı renk tonlarında eşarp kullanabilirsiniz.

Kırmızı Elbise Şal Kombini

Kırmızı elbise üstüne eşarp belirlerken ten renginiz ile uyumlu renkleri tercih etmeniz şıklığınızı artıran etkenlerin başında gelmektedir.

Özel gün ve gecelerde kırmızı elbise üzerine krem eşarp kullanarak şık olabileceğiniz gibi bu kombini sade elbiselerle günlük elbise kombinlerinde de kullanabilirsiniz.

Kırmızı elbise üzerine ne renk eşarp sorusuna daha doğru cevaplar için kırmızı ile uyumlu renkler nelermiş birlikte bakalım.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Haki Yeşilin Üstüne Hangi Renk Şal Gider

Kırmızıya Uyan Renkler

  • Siyah
  • Beyaz
  • Yeşil
  • Kahverengi
  • Hardal sarısı
  • Krem
  • Bej
  • Ekru
  • Vizon
  • Mor renk ve tonlarını doğru renk tonlamaları yaparak kırmızı elbise üstüne kullanabilirsiniz.

Kırmızı elbise eşarp kombini yaparken eşarp, ayakkabı ve çanta uyumunu da unutulmamalı. Elbise, çanta, ayakkabı kombini yapılırken kırmızı elbise siyah eşarp, siyah ayakkabı, siyah çanta kullanabileceğiniz gibi, kırmızı elbise, koyu yeşil şal, siyah ayakkabı gibi renkleri kullanarak da şık ve gösterişli kombinler yapabilirsiniz.

Kırmızı elbiseye hangi renk şal gider ?

Eğer eşarp değil, şal tercih etmeyi planlıyorsanız kırmızı elbiseye hangi renk şal gider konusunu da ele aldık. Kırmızı elbisenizin tonlarına göre tercih edebileceğiniz şal renkleri beyaz, hardal sarısı, krem, bej ve ekru olabilir. Eğer koyu renk kırmızı bir elbise tercih ettiyseniz, daha açık tonlarda şal tercih edebilirsiniz. Örneğin krem rengi veya beyaz açık kırmızı elbisenizle oldukça uyum sağlayacaktır. Eğer tercihiniz daha koyu bir kırmızı ise koyu kırmızı elbise üzerine krem, bej, siyah, beyaz şal modellerini tercih edebilirsiniz.

Foto Galeri: Kırmızı Elbiseye Ne Renk Eşarp

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler