Kadın Blogu

Hardal Sarısı Ve Kahverengi Uyumu

14.04.2020
647
Hardal Sarısı Ve Kahverengi Uyumu

Hardal sarısı ve kahverengi uyumu: hardal sarısı Dört Mevsim kullanılan renkler arasında yer almaktadır. Hardal sarısı renk oyunda birçok renkle yakaladığı için tercih edilmektedir hardal sarısı bazı renklerle bir araya geldiğinde adetten sanat eseri gibi göz alıcı ve hayranlık uyandıran görünümler sunmaktadır kahverengi de bunlardan biridir.

Hardal Sarısı Ve Kahverengi Uyumu

Hemen hemen her kadının dolabında hardal rengi parçaları bulunmaktadır

Hardal sarısı bütün de canlı renklere kadar birçok renkle uyum sağlamaktadır.

Bugün sizlere hardal sarısı ve kahverenginin uyumundan bahsedeceğiz.

Hardal ve kahve uyumu,

Hardal sarısı toprak tonları ile çok kullanılmaktadır. Hardal rengi ile kahverengi koyun sergilemektedir hemen her türlü kombinde yaşta ve tarzda hardal sarısı ile kahverengi sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle etnik desenli kombinlerde şifon kombinlerde beyaz lacivert ve mor rehberi bulunan kombinlerde hardal sarısı ve kahverengi birlikte kullanılmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Mavi Takım Elbise Kombinleri

Hardal sarısı kahverengi uyumlu yaz kombininde pantolon gömlek elbise ayakkabı şort bluz etek bluz şeklinde olmaktadır. Kış kombinleri pantolon üzerine kaban mini etek elbise gömlek pantolon kombinleri kahverengi hardal sarısından yararlanılmaktadır.

Hardal ile uyumlu renkler bu kadarla sınırlı değil tabii ki gelin şimdi hep birlikte harlı yakışan renkler hakkında görüşleri inceleyelim.

Yeşil Siyah mavi beyaz Turkuaz haki yeşili buz mavisi beyaz turuncu bej Ekru kiremit rengi pudra vizon rengi ne renk saman rengi de hardal sarısı ile kombine edilen renkler arasında yer almaktadır aşağıda hardal sarısı ve diğer kullanılan renkler hakkında bilgiler paylaşalım.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Griyle Uyumlu Renkler

Hardal rengi kahverengi uyumu

Hardal Sarısı Yeşil Uyumu

Özellikle haki yeşili hardal sarısı çok tercih edilmektedir yaz kış kombinlerinde sıklıkla başvurulan renklerden olan hardal sarısı ve yeşil ile kombinler yapılmaktadır avantajı Göze hitap etmesi Bu iki rengi bir araya getirmektedir. Hardal sarısı ve yeşil kombin dikkat etmeniz gereken tek nokta yeşil rengin baskının ağırlığının canlı ve parlak olması Hardal sarısının önüne geçmemelidir.

Hardal Sarısı Mor Uyumu

Hardal sarısı ile bir araya gelen hoş kombinler ortaya çıkmasını sağlayan bir diğer güzel renk ise vardır. Mor ve hardal sarısı özellikte abiye kombini de sıklıkla kullanılmaktadır bir duruş sergileyen mor ve hardal her yer işte bayanın kullanabileceği renk oyunları arasında yer almaktadır.

Foto Galeri; Hardal Ve Kahverengi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler