Kadın Blogu

Günlük Elbise Kombinleri

21.01.2020
1.118
Günlük Elbise Kombinleri

Günlük elbise kombinleri her mevsim kullanılan kombinler arasında yer almaktadır. Günlük elbise modelleri ile şık ve rahat kombinler yapmak için yapmanız gerekenlerden ve sezonun günlük elbise modellerinden bahsedeceğiz. 2020 günlük elbise modelleri ile tarz olmak için yazımız sonuna kadar okumanız öneriyoruz.

Günlük Elbise Kombinleri

Günlük elbise modeli tercihi için vücut yapınızı bilmeniz ve bu yönde seçimler yapmalısınız.

Uzun boylu ve zayıf bayanlar v yaka günlük elbise ile çok daha şık olacaklardır. Elbise boyu seçiminde ise özgürler.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Sarı Elbise Kombin

Günlük elbise kombinleri

Sıcak yaz günlerinde çiçek desenli açık renkli elbiseler, kış aylarında ise koyu tonlarda yapacağınız elbise tercihi ile daha asil duruşlu kombinler yapabilirsiniz. Üstelik 2020-2021 sezonunda v yaka elbiseler oldukça trend.

Fazla kilolarınız var ise mini bot ve koy renkli günlük elbiseler ile daha şık ve dikkat çekici olursunuz. Fazla kilolara sahip bayanlar yanına çizgili elbise modellerinden uzak durmalıdır. Kısa boylular için de aynı detay geçerlidir.

2020 Günlük Elbise Renkleri

2020 günlük elbiseleri renkleri olarak kırmızı, mavi, yeşil, sarı, kahverengi, mor, lila, bordo, siyah ve kiremit elbise renkleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çiçek desenli, geometrik desenli, çizgili elbise modelleri günlük elbise modelleri olarak öne çıkmaktadır.

Günlük Elbise Altına Hangi Ayakkabı Olur?

Günlük elbise altına ayakkabı seçimleri de elbise seçimleri gibi rahat ve kullanışı olmalıdır. Ayakları terletmeyen, sıkmayan ve en önemlisi çok fazla yüksek topuğu olmayan ayakkabı modelleri tercih edilmelidir.

Günlük elbise altına nasıl ayakkabı

Kalın topuk sandalet modelleri, bootie ayakkabılar, kalın topuk , blok topuk stilettolar, yarım topuk klasik ayakkabılar, babetler ve spor ayakkabıları günlük elbiseler ile kullanılan ayakkabılar arasında yer almaktadır. Rahat ayakkabılar sırt çantaları veya spor çantalar ile kullanılarak rahatlık ve şıklık üst seviyelere taşınmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kabarık Abiye Modelleri Şıklık ve Zarafet Bir Arada

Günlük Elbise Saç Modeli

Günlük elbise saç modeli olarak basit ve şık modeller kullanılmaktadır. Dağınık topuk, at kuyruğu, salık saç modelleri ve örgülü saç modeller en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Aşağıdaki günlük elbise kombin görselleri incelemeden günlük elbise kombin yapmamanızı öneririz.

Foto Galeri: Günlük Elbiseleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler