Kadın Blogu

Gri Yeşil Uyumu

26.04.2020
2.072
Gri Yeşil Uyumu

Gri yeşil uyumu ile yapılan kombinler her alanda, her tarzda ve her yaşta dikkat çekmiştir. Moda dünyasında renklerin önemi ve uyumu büyüktür.

Gri yeşil uyumu da vazgeçilmez kombin renkleri arasında yer almaktadır. Gri yeşil uyumu ile yapılan kombinler ve bu kombinler için dikkat etmeniz gereken şeylerden bahsedeceğiz.

Gri Yeşil Uyumu

Gri ile uyumlu renklerden olan yeşilin çok fazla renk tonu vardır. Gri ile hangi yeşili kullanacağınıza ten renginiz ve kullanacağınız ortama göre karar vermelisiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Boyfriend Pantolonları Bayan Kombinleri

gri yeşil kombin

Gri Yeşil Kombini Nelerden Oluşur, Nasıl Yapılır?

Gri yeşil uyumundan yararlanarak yapacağınız kombinler çok çeşitlidir. Pantolondan eteğe, gömlekten elbiseye, tişörtten bluza kadar her alanda kullanılan ve beğeni toplayan gri yeşil uyumuyla neler yapılabilir, gelin birlikte detayları inceleyelim.

Gri elbiseye şal olarak yeşil tercih edebilirsiniz veya tam tersi yönde kombin yaparak şıklığı sağlayabilirsiniz.

Gri pantolon ile yeşili gömlek, tişört, kazak ve sweatshirt olarak kullanabilirsiniz. Griyi üst kombin olarak da kullanabilirsiniz.  Gri ile yaz kombinleri tasarlıyorsanız kesinlikle açık renkleri kullanmalısınız. Gri şort ile yeşil bluz kullanırken, yeşilin renk tonu olarak mint yeşili, su yeşili, açık yeşil, haki yeşili kullanabilirsiniz.

Gri ile kış kombinleri yapmayı düşünüyorsanız zümrüt yeşili, koyu yeşil, yağ yeşili kullanmanız daha doğru olacaktır. Ancak burada şöyle bir detayı atlamadan belirtmeliyiz. Renkli gözlere sahipseniz (özellikle yeşil gözlü iseniz) yeşilin her tonunu her mevsim kullanma önceliğine sahipsiniz.

gri yeşilin uyumu

Grinin koyu tonu ile yeşilin koyu tonlarını bir arada kullanmamaya çalışın veya beyaz, krem, sarı, pudra, bej, ekru gibi üçüncü bir rengi kombine dahil ederek aydınlık bir hava katmalısınız.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Özel Günlerin Vazgeçilmezi: Abiye Elbise Modelleri

Gri pantolon üstüne kına yeşili gömlek, bluz veya tişört kullanarak dikkat çekici şıklığı yakalamış olursunuz. Renklerin uyumu ölçüsünde üçüncü bir rengi kullanıp kullanmayacağınıza kendiniz de karar verebilirsiniz. Bunun için kombini tamamladıktan sonra ayna karşısına geçerek kontrol etmeli ve üçüncü bir rengi kullanıp kullanmayacağınıza bu doğrultuda karar vermelisiniz.

Aşağıda gri ve yeşil uyumuyla tasarlanmış kombinlerden oluşan görselleri daha fazla fikir ve detay için sizlerle paylaşıyoruz.

Foto Galeri: Yeşil Ve Gri Uyumu

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler