Kadın Blogu

Gri İle Uyumlu Renkler

09.12.2019
657
Gri İle Uyumlu Renkler

Gri İle Uyumlu Renkler konulu yazımızda çok daha şık kombinler yapmanız için iyi fikriler paylaşacağız. Gri renge yakışan renkleri bularak bunları bir araya getirmek ve doru rengi doğru oranda kullanarak daha şık kombinler yapmak elinizde. İşte konu ile ilgili detaylar…

Gri İle Uyumlu Renkler

Gri İle Sarı Uyumu

Gri ile sarıyı hem spor kombinlerde, hem de özel gün ve gece kombinlerinde kullanabilirsiniz. Gri sarı kombin yaparken sarıyı abartmadan kullanmalısınız. Mesela, takım elbise içine gömlek olarak kullanırsanız tam bir facia olur. Gri ile sarı birlikte kullanılırken sarının en açık tonu kullanılmalıdır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Pantolon Tişört Kombinleri Bayan

Gri İle Kırmızı Uyumu

Gri ile korkusuz kombin yapmak istiyorsanız kırmızı kullanmalısınız. Gri pantolon üstüne kırmızı bluz, gri etek üstüne kırmızı gömlek ve buna benzer pek çok kombin yapabilirsiniz.

Griye yakışan renkler

Gri İle Yeşil Uyumu

Tarz kombinler için gri ve yeşili bir arada kullanabilirsiniz. Ancak gri yeşil kombin yaparken üçüncül renkleri de kullanırsanız daha şık kombinlere imza atarsınız. Gri yeşil kombinleri için en çok tercih edilen haki yeşildir.

Gri İle Turuncu Uyumu

Gri turuncu uyumu ile farklı ve enerjik kombinler yapabilirsiniz. Özellikle yaz kombinleri yaparken gri ile turuncu kombini yaparak daha pozitif olabilirsiniz.

Kış kombinleri yaparken siyah pantolon, turuncu bluz ve gri ceket kombini yapabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Bebe Mavisi Elbise Kombinleri

Gri İle Kahve Uyumu

Asil, vakar, kararlı ve olgun kombinler için gri ile kahverengiyi öneriyoruz. Doğru renkleri doğru yerde kullanarak şık gri kombinler yapabilirsiniz. Gri nötr renk olması nedeni ile hemen hemen her renkle uyum sağlamaktadır. Gri kombin yaparken minik kahverengi dokunuşlar yapabileceğiniz gibi yarı yarıya kombinlerde yapabilirsiniz.

Mesela; Gri pantolon, gri gömlek kombini yaparak ayakkabı rengini de kahverenginden yana kullanabilirsiniz. Veya kahverengi pantolon üstüne gri tunik, gömlek veya sweatshirt kullanabilirsiniz.

Gri kahverengi uyumu

Gri ve kahverengi kombinlerde ayakkabı olarak leopar desenli ayakkabı modellerini seçebilirsiniz.

Gri İle Siyah Uyumu

Asi ve ağır kombinler için gri ile siyahı bir arada kullanabilirsiniz. Gri siyah kombinlerde renk yoğunluğu size kalış. Zira gri ile siyah her halükarda şık olacaktır.

Foto Galeri: Griye Yakışan Renkler

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu