Kadın Blogu

Gri Abiye Elbise Kombinleri

19.01.2020
3.259
Gri Abiye Elbise Kombinleri

Gri abiye elbise kombinleri; gri abiye modası geçmeyen özel gece kıyafeti renkleri arasında yer almaktadır. Doğum günü, düğün, nişan, kokteyl gibi ortamlarda en çok kullanılan abiye renkleri arasında gri renk bulunmaktadır. Gri abiye kombini nasıl yapılır? Gri abiye altına nasıl ayakkabı olur? Gri abiye üstüne şal ne renk olmalıdır gibi sorular gri abiye severlerin en çok sorduğu sorular arasında yer almaktadır.

Gri Abiye Elbise Kombinleri

Gri abiye kombini sanıldığı kadar zor değildir. Hatta en kolay abiye kombini yapılan renkler arasında gri bulunmaktadır.

Gri abiye modeli özel ve zarif bir davette giyilecekse gecenin konseptine uygun abiye olarak ışıltılı ve gösterişli abiye elbise seçilmelidir. Elbise de bulunacak sim detayları, uzun küpeler, ışıltılı bir taç veya saç aksesuarı gibi aksesuarlarla tarzınızı yansıtmalısınız.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Gri Gömlek Altına Ne Renk Pantolon Giyilir?

Gri kısa abiye elbise, gri uzun abiye elbise modeli farklı farklı konseptlerde kullanılabilir.

Gri abiye elbise kısa

Gri Abiye Altına Ne Renk Ayakkabı

Gri abiye modelleri her mevsimde, her ortamda, her kesimde ve her yaşta kullanılan abiye modelleri arasında yer almaktadır.

Gri abiye elbise altına ayakkabı seçerken kullandığınız ortama göre ve elbise modeline göre seçimler yapmalısınız. Gri abiyeyi bir çok renkle kombin edebilirsiniz. Ancak soft renklerle kombin edildiğinde daha şık konseptler ortaya çıkmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Anne Oğul Kombin Elbise

Gri ile uyumlu renkler doğrultusunda ayakkabı seçimleri yapabilirsiniz. Gri abiye altına en çok yakışan ayakkabı renkleri siyah, beyaz, ten rengi, bej, pudra, somon rengi, ekru, mercan rengi, vizon rengi, nude rengi, dore renklerde, füme rengi, lacivert ve altın rengi olarak dikkat çekmektedir.

Gri abiye elbise altına ne renk ayakkabı

Abartılı ve gösterişli elbiselerde çok aşırıya kaçılmış tasarımlara sahip ayakkabılar yerine daha sade ve yumuşak tasarımlarda ayakkabı modelleri kullanabilirsiniz. Sade abiye elbise modellerinde ise biraz daha gösterişli ayakkabılar tercih edilmelidir.

Gri Abiyeye Ne Renk Şal

Gri tesettür abiyeler hemen hemen her türlü ortamda tesettür tarzını benimseyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Gri tesettür abiye kombini yapılırken ayakkabı şal uyumu yanında çanta uyumuna da dikkat edilmelidir. Gri ile uyumlu renkler doğrultusunda şal seçimleri ile kombin tamamlanabilir.

Foto Galeri: Gri Abiye

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler