Kadın Blogu

Genç Erkek Takım Elbise Kombinleri

14.03.2020
1.073
Genç Erkek Takım Elbise Kombinleri

Genç erkek takım elbise kombinleri; genç erkekler kullandıkları her kıyafette spor tasarımlar ve rahatlık aramaktadır. Genç takım elbiselerinde tasarımın şıklığı kadar kumaşın kalitesi de önemlidir. 2020 sezonu koleksiyonlarından haberiniz var mı? Eğer yoksa yazının sonunda genç takım elbiseleri hakkında tüm bilgilere sahip olacaksınız.  İşte konunun detayları…

Genç Erkek Takım Elbise Kombinleri

Yeni sezonun takım elbise modelleri arasında slim fit kesimler dikkat çekmektedir. Dar kesim ceket, dar kesim pantolon ve yelek modellerinden oluşan takım elbiseler genç erkekler tarafından büyük beğeni toplamaktadır.

Hayatın her alanında rahatlıkla kullanılan takım elbise modelleri arasında en çok kullanılan renkler siyah ve gri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Gri Pantolon Üzerine Ne Giyilir Erkek

Yaz dönemlerinde beyaz, gri, krem gibi açık renk takım elbiseler daha çok tercih edilirken, kış dönemlerinde lacivert ve siyah gibi renkler tercih edilmektedir farklı tasarımlarda değişik kombinasyonlara fırsat veren takım elbiseler özel günlerin olmazsa olmazı olarak da bilinmektedir.

Genç erkek takım elbiseleri

Dar kesim takım elbiseler arasında olan bilek boy modelleri en çok talep gören modeller arasında yer almaktadır. Dar kesim gömlek modelleri, dar kesim pantolon modelleri dışında klasik kesim takım elbise modelleri de bulunmaktadır.

Genç takım elbise içine genelde beyaz renk gömlek kullanılmaktadır. Hemen hemen her renkle kullanılan beyaz gömlek erkeklerin kurtarıcı takım elbise kombinasyon parçaları arasında yer almaktadır.

Yelekli Takım Elbiseler

Yelekli takım elbise kombinlerinde de koyu renkler hakimdir. Lacivert ve siyah ağırlıkta olan yelekli takım elbiseler spor görünümleri ile de şıklık kadar rahatlık da sunmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  İlkbaharın Vazgeçilmezi: Jack&Jones Mevsimlik Ceket Koleksiyonu

Takım Elbise Ayakkabı Kombinleri

Genç takım elbise tasarımları spor tasarımlardan oluştuğu için daha çok spor ayakkabı ile kullanılmaktadır. Takım elbise ile aynı renklerde ayakkabı kullanabileceğiniz gibi giyimde renk uyumu kuralları doğrultusunda da ayakkabı tercihlerinde bulunabilirsiniz.

genç takım

Koyu renk takım elbise modelleri ile koyu renklerde ayakkabı, açık renk takım elbise modelleri ile ise nötr renklerde ayakkabı tercihinde bulunmanız, takım elbise ile daha şık ve dikkat çekici olmanızı sağlayacaktır.

Aşağıda 2020 takım elbise kombinleri hakkında derlediğimiz görseleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Foto Galeri: Genç Takım Elbiseleri

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler