Kadın Blogu

Fuşya Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

02.08.2021
1.784
Fuşya Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

İlkbahar ve yaz aylarının rahat ve şık elbise kombinlerinde daha  çok gördüğümüz fuşya rengini tesettür kombinlerinde şal ile kombinlerken zorlananlar olabilir. Sizler için fuşya elbiseye hangi renk şal gider? yazısını derledik. Fuşya rengin gösterişi ve ihtişamına  uygun şallar ile kombinler oluşturduğunuzda her ortamda kendini gösteren bir hava sarar etrafınızı.

İlginizi Çekebilir :Fuşya Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Fuşya elbise kombinleri tesettür

Fuşya elbise kombinleri tesettür

Fuşya Elbiseye Ne Renk Şal

Fuşya kıyafetlerinde fuşya rengine ne gider hakında fikriniz yoksa Fuşya Hangi Renklerle Uyumlu yazımıza göz atabilirsiniz. Fuşya rengi tesettür kombinlerinde daha çok siyah şal, siyah portföy çanta ve siyah topuklular ile şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Fuşya renk nasıl kombinlenir

Fuşya renk nasıl kombinlenir

Ton sür tona da uygun olan bu rengi pudra rengi şallarla kombinleyerek geçişi hafif ve hoş duran tarzlar oluşturabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Gri Mor Uyumu
fuşya rengine ne gider

fuşya rengine ne gider

Fuşya Abiye Üstüne Hangi Renk Eşarp Olur

Abiyelerde sık gördüğümüz davetlerin gözdesi fuşya elbise modellerine, fuşya elbise şal kombinleri yaparken krem, altın sarısı ve bej tonları gibi tonları kullanabilirsiniz.

fuşya abiye üstüne hangi renk eşarp olur

fuşya abiye üstüne hangi renk eşarp olur

Ayrıca fuşya gri uyumu da her zaman renklerle bütünleşen tonlardır. Bu yüzden fuşya abilerinizin üstüne saten parlayan gri şallar tercih edin.

fuşya gri uyumu

fuşya gri uyumu

Abiyeler söz konusu olduğunda yine kıyafetiniz ile aynı renkte şallar da tercih edilebilmekte. Fuşya abiye üstüne hangi renk eşarp olur sorusuna yine fuşya veya çok az fark eden tonları diyebiliriz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Vizon Rengi Pantolon Üstüne Ne Giyilir +10 Görsel
fuşya elbise şal kombinleri

fuşya elbise şal kombinleri

Fuşya Elbiseye Makyaj

Merak edilen bir diğer soru da fuşya rengi zaten canlı bir renk olduğundan bu renk elbiselerin üstüne fuşya elbiseye makyaj nasıl olmalı sorularıdır. Fuşya kıyafetlerinize çok abartı makyajlar önermiyoruz. Bir palyonço gibi görünmeyi kimse istemez değil mi.. Bu yüzden yine pembenin hafif tonları bulunan farlar ile o tonlara yakın parlak rujlar tercih edebilirsiniz.

Fuşya elbiseye uygun makyaj

Fuşya elbiseye uygun makyaj

Abartı olmayacak şekilde fuşya tonlarındaki rujlar tercih edilebilir. Fakar eğer fuşya ruj kullandıysanız göz makyajınızda gri tonlara gidin.

fuşya elbiseye hangi makyaj

fuşya elbiseye hangi makyaj

Fusya-elbiseye-goz-makyaji

Fusya-elbiseye-goz-makyaji

BAKINIZ: Kot Elbisenin Üzerine Hangi Renk Şal Gider?

RESİM GALERİSİ :Fuşya Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler