Kadın Blogu

Evde Söz Kıyafetleri ve Elbiseler

12.10.2020
2.996
Evde Söz Kıyafetleri ve Elbiseler

Evde söz kıyafetleri ile söz merasimlerinde göz alıcı ve zarafet timsali olmak istemez misiniz? 2020 sezonunda evde söz kıyafetleri farklı desen, renk ve model seçenekleri ile öne çıkmaktadır. Evde söz kıyafetlerinde sade bir zarafet vardır. Konu hakkındaki detayları birlikte görelim.

Evde Söz Kıyafetleri

Genel bir araştırma yaptığımızda bile söz kıyafetleri hakkında çok fazla modeller karşımıza çıkmakta. Salon veya kırda yapılan söz veya nişan merasimlerinin aksine evde yapılan merasimlerde kıyafet seçimi biraz daha zordur.

Söz kesimlerinde abart ısız ve şık tasarımlar arasında askılı elbise modelleri bulunmaktadır. Söz elbisesi seçerken mevsim, vücut tipin partnerinin kıyafeti ve sezonun trend modellerini göz önünde bulundurmalı ve bu yönde tercihler yapmalısınız.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Anne Kız Elbise Kombinleri

Armut vücut tipine sahipseniz evde yapılacak söz için askılı a kesim elbise modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Naif ve romantik söz kıyafetleri seviyorsanız bebe mavisi elbise modelleri tam da size göre. Kullanacağınız elbise modelinde tüy detayları da tercih edebilirsiniz. Omuzları açık elbise modelleri, yaka ve etek kısmındaki tül detayları ile bir de şık bir topuz yaptınız mı gecenin büyüleyici kombini sizle olacaktır.

evde söz kıyafetleri

Mavi Elbise

Mavi elbise modelleri söz merasimlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Evde söz merasimi için abiye olarak en çok tercih edilen renk olan klasik mavi elbiseler ceketli modelleri de kullanabilirler. İri göğüslü gelin adayları v yaka göğüs dekolteli elbiseler ile daha naif görünecektir.

Vücudunun üst tarafı iri olan bayanlar yırtmaçlı elbise modelleri kullanırsa tüm dikkatleri bacaklarına çekecekleri için, üst kısımdaki fazlalıkları kimse fark etmeyecektir.

Çiçekli Elbise

Evde iki ailenin kendi arasında yapacağı nişan merasimi için özellikle yaz ve ilkbahar aylarında çiçekli elbise modelleri öne çıkmaktadır. Bahçede yapılacak nişan törenleri için ise büyük çiçekli elbise modelleri sade elbise modelleri ile kullanılmaktadır. Bu kombinde kalın platform topuk ayakkabı modeli en doğru seçim olacaktır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Gri Bordo Uyumu

evde söz için kıyafet

Truvakar Kollu Elbise Modelleri

Evde söz için kullanılan abiye elbise modelleri arasında truvakar kollu elbise modelleri en ideal seçimler arasında yer almaktadır. A kesim truvakar kollu diz altı elbise modelleri ile evde söz yapabilirsiniz.

Kolları ve üst kısmı dantelli elbise modelleri ile incili küpeler, burnu açık stiletto ayakkabılar ve açık saç modelleri ile kombin bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

Foto Galeri. Evde Söz

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler