Kadın Blogu

Balık Etek Üstüne Ne Giyilir +10 Görselli

15.06.2021
967
Balık Etek Üstüne Ne Giyilir +10 Görselli

Farklılık seven kadınların fiziğinin el verdiğini düşünerek değişik etek kombinlerinde bulunmak isterler bunlardan biri de balık etek kombinleridir. Balık etek üstüne ne giyilir bizde size bunu derlemek istedik. En güzel tesettür balık etek kombinlerinden gelin beraber bahsedelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kalem Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Balık eteğin üstüne ne giyilir

Balık eteğin üstüne ne giyilir

Etek Nasıl Kombinlenir?

Bayanların pantolon kullanımı kadar etekten de vazgeçemediği aşikar.. Durum böyle olunca eteğin model çeşitliğinden dolayı kombini bazen karmaşık ve zor olabilmekte. Öncelikle size hangi etek modelinin yakıştığını bilmenizde fayda var. Etekte en kolay ve rahat kombin, eğer tek renk bir etek giymişseniz üstüne vücut hatlarınıza uygun bluzlar tercih etmek gerekir. Etek bluz kombinleri bayanların sık sık kullandığı kombinlerdir.

Balık eteğin üstüne bluz kombini

Etek üstüne ne giyilir çeşitliliği çok olasada, balık etek üstüne ne giyilir? sorusu akılları karıştırmakta.. Balık eteği vücudu saran bir yapısı olduğundan basenli bayanların kullanmasını pek  önermiyoruz. Balık etek kombinlerinde, eteğin kumaşına uygun önü düğmeli beyaz renkte gömlek bluzlar tercih edebilirsiniz.

Balık etek modeli

Tesettürde çok kullanıldığı düşünülen balık etek kombinleri açık bayanlar için etek modellerinde de görülmekte.. Deri bir diz altı balık etek kombininizi uzun kollu croplarla ve topuklu ayakkabılarla şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Gri Abiye Kombinleri İle Şıklığı Yakalayın

Deri balık etek

Tesettür Balık Etek Kombinleri

Kapalı bayanlarda mutlaka herkesin bir kere de olsa tercih ettiği balık eteklerin, balık etek üstüne ne giyilir? başlığı altında gelin inceleyelim.

Balık etekler çoğunlukla tek renk kombinleri halinde giyilir. Balık etek kombinlerinde renk geçişi veya ton sür ton çok fazla kullanılır. Ayrıca etek ile şalın uyumu veya ayakkabı ile şal uyumu yapılabilir.

Balık elbise kombinleri

Düz inen balık etek modelleri üstüne vatkalı siyah renkte gömlek bluz ve etek renginde şal ile harika kombinler oluşturabilirsiniz.

Balık etek üstüne ne giyilmeli

Balık etek üstü bluz kombinlerinde bazı etek boyları arkadan yere kadar sürülen kesimli modeller olabilmekte. Bu tarz etek modelleri üstüne de arkası hafif uzun kesim önü havada kalan bluzlar tercih edilebilir.

Balık etek ne ile kombinlenir

Eteklerin duruşu, kadınlarda ayrı bir zerafeti temsil eder, eteğin pilesiyle birlikte kendi halinde inmesi, yeri süpüren balık etek modellerinde sizi olduğundan uzun ve gösterişli gösterebilir. Bu tarz etek kombinlerinizin üstüne beli saran ama belden aşağı fır fırlı inen bel kemiğini geçmeyecek bluzlar tercih edilmelidir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Mavi Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Tesettür etek kombinleri

Tesettür balık etek kombinlerinde elbiseler her zaman trend parça olarak yerini korumuştur. Balık elbise modelleri sizi olduğundan ince ve kibar gösterdiğinden tek renk olarak kullanımı da aşırı ilgi çekecektir. Balık elbise kombinlerinizin üstüne isterseniz elbisenizin renginde bir şal ile isterseniz de renk uyumu sağlayan kumaş olarak sırıtmayan şallar tercih edebilirsiniz. Balık elbise kesiminizi vücudunuza uygun seçmeyi unutmayın.

Balık abiye modelleri

BAKINIZ: Beyaz Elbise Altına Ayakkabı

RESİM GALERİSİ: Balık etek üstüne ne giyilir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler