Kadın Blogu

Baba Oğul Takım Elbise Kombin

25.10.2019
2.120
Baba Oğul Takım Elbise Kombin

Baba Oğul Takım Elbise Kombin; Son dönemlerde anne kız kombinleri gibi baba oğul kombinleri de koleksiyonlarda yerini almaya başladı. Baba oğul kombinleri ile hem babalar, hem de oğullar daha şık oluyor. Üstelik babalarda oğullarda bu durumdan fazlasıyla memnun görünüyor.

Baba Oğul Takım Elbise Kombin

Baba oğul kombini nasıl yapılır?

Baba oğul kombinleri hangi giyim parçalarından oluşmaktadır.

Baba oğul kombin

Baba oğul kombini yapılırken dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir?

Baba oğul kombinleri ile daha şık ve sevimli olmak için bu soruların cevabını bilmek gerekir. Aksi halde baba oğul kombinleri fiyasko ile sonuçlanabilir.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Siyah Pantolonun Üstüne Hangi Renk Tişört Gider?

Baba Oğul Kombinleri Hangi Giyim Parçalarından Oluşmaktadır?

  • Pijama; baba oğul için özel tasarım pijama takımlarını artık birçok markada bulmak kolay. Baba oğul pijama takımları ile evde iş stresini daha kolay atacaksınız.
  • Takım elbise; baba oğul takım elbise kombin ile özelikle doğum günü ve çocuk balosu gibi etkinliklerde daha şık ve sevimli olacağınızı unutmayın.
  • Yelek
  • Mont
  • Pantolon
  • Ayakkabı
  • Aksesuar
  • Tişört; baba ve oğullar için tişörtler de en iyi kombin önerisi arasında yer almaktadır. Her yerde ve her mekanda tişört ve pantolonla baba oğul kombini yaparak şıklıkta bir adım önde olabilirsiniz. Bu Kombini Yaparken Aynı Renk, Model Ve Desenlerde Tişört Ve Pantolon Kullanmanız Gerekiyor.

Baba Oğul Kombinini Nereden Bulabilirim?

Giyim mağazalarından bulabileceğiniz gibi internet sitelerinde online alışveriş mağazalarından da bulabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Erkek

Baba Oğul Kombnininde Dikkat Edilecek Konular

Baba oğul kombini için tercih edeceğiniz giyim parçaları arasında şapka, takım elbise, tişört, pantolon, mont, yelek, ayakkabı gibi parçaları kullanacağınız söylemiştik. Aynı modeli bulamadığınız zaman aynı renklerde parçalar kullanarak baba oğul kombini yapabilirsiniz.

Baba oğul kombin sırasında modeller herkesin yaşına hitap ederse daha şık duracağı kesin. Mesela, baba ve oğul siyah mont kullanıyorsa, mont içine aynı renklerde gömlek, aynı renklerde pantolon ev ayakkabı tercih ederek bütünlük sağlayabilirsiniz.

Bire bir aynı kombin parçalarını bulmak için çabalamayın. Sadece bir parçada model uyumu diğerlerinde renk uyumu kombininiz için yeterli olacaktır.

Aşağıda konu hakkında daha fazla fikir sahibi olabileceğiniz resim galerisini sizlerle paylaşıyoruz. İncelemeye ne dersiniz:)

Benzer Konular

Anne Kız Kombin Kıyafet – Cici Tasarımlar

Foto Galeri:

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler