Kadın Blogu

Antrasit İle Uyumlu Renkler

30.04.2020
1.893
Antrasit İle Uyumlu Renkler

Antrasit ile uyumlu renkler; son dönemlerde trend renklerin arasına yenileri katıldı diyebiliriz. Bu renklerden bir de antrasittir. Antrasit rengini merak edenlere gri ile siyah arası bir renk olduğunu belirtelim ve antrasit ile uyumlu renklerden bahsedelim. Daha çok dış kombin parçalarında kullanılıyor gibi dursa da aslında tüm kombin parçalarında kullanılmaktadır.

Antrasit İle Uyumlu Renkler

Dekorasyondan modaya kadar her alanda sıklıkla kullanılan renk olan antrasit ile şıklığı ile hemen fark edilen kombinler yapabilirsiniz. Gir ile siyah arası olan antrasit, siyah renkli kombinlerde de gri renkli kombinlerde de mükemmel uyum yakaladığını belirtelim.

Antrasit beyaz uyumu

  • Siyah
  • Beyaz
  • Mavi
  • Yeşil
  • Lacivert
  • Krem
  • Bej
  • Ekru
  • Vizon taba gibi renklerle kolaylıkla kombin edilmektedir. Bu renkleri kullanırken ten rengi ile uyum önemsenerek şık göz alıcı kombinlere imza atabilirsiniz.
Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Tesettürde Bol Pantolon Kombinleri

Antrasit Siyah Uyumu

Antrasit siyah uyumu ile her ortamda kullanacağınız kombinler yapabilirsiniz. Etek gömlek, tişört pantolon, mont, pantolon gömlek kombini yapabileceğinizi belirtelim. Size ağır bir kombin gibi gelebilir. Ancak karşı tarafa asil, zengin ve vakar duruşlu bir izlenim bırakır. Bu nedenle özellikle dış giyim kombinlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Antrasit Mavi Uyumu

Farklı renklerle birleştiğinde inanılmaz derecede değişerek farklılaşan antrasit, mavi ile bir araya geldiğinde inanılmaz derecede şık kombinler sunmaktadır. Koyu mavi tonları kullanıldığında ağır ve zengin duruşlar sergileyen antrasit kombinler, açık mavi renk tonları ile birleştiğinde ise antrasitin daha çok ortaya çıktığı görülmektedir. Dolayısıyla antrasit ve açık mavi uyumuyla her ortamda kullanabileceğiniz göz alıcı kombinler yapabilirsiniz.

Antrasit ile uyumlu renk

Antrasit Ve Beyaz Uyumu

Beyaz tüm renklerle yakaladığı mükemmel uyumu antrasit ile de yakalamaktadır. Beyazın antrasit ile kullanılması ile antrasit etkileyici bir hal almaktadır. Bu nedenle doğru parçalarda ve doğru oranda antrasit ile beyazı kullanarak dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Kırmızı Elbise Ayakkabı Kombini

Dikkat çekici ve etkili kombinler için sürekli ana renkler ile kombin yapmak zorunda olmadığınız belirtelim. Antrasit gibi dikkat çekici ve farklı renkleri de kullanarak dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

Aşağıda antrasit ile yapılan kombinlerden derlediğimiz görselleri inceledikten sonra gardırobunuzda mutlaka antrasit renk kombin parçalarına yer vereceksiniz.

Foto Galeri: Antrasit Hangi Renklerle Kombin Edilir?

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Kombinler