Kadın Blogu

Abiye Üzerine Saç Modelleri

08.05.2019
1.043
Abiye Üzerine Saç Modelleri

Straplez elbise ile saç modelleri

Bir doğum günü partisi, şirketin yaza merhaba partisi, en yakın arkadaşınızın düğünü ve daha pek çok organizasyon için tercih edebileceğiniz sayısız abiye elbise seçeneği vardır.

Elbise seçimi zaten başlı başına zor bir kararken, bir de onu tamamlayacak detaylar hakkında karar vermeniz gerekir. Bu tamamlayıcıların başında da saç modelleri gelir.

Abiye üzerine saç modelleri hakkında konuşacağımız bu yazımızda; straplez elbiseler, sırtı açık elbiseler, gösterişli ve sade abiyeler ile birlikte kullanabileceğiniz saç modellerinden bahsedeceğiz.

En eğlenceli parti ve davetlerde kullanabileceğiniz saç modelleri için galerimizde yer alan modellerden de ilham alabilirsiniz!

Mini Abiyeler İle Kullanılacak Saç Modelleri

Abiye üzerine saç modelleri

Mini abiye üstüne saç modeli konusunda kararsız kaldığınızda; tarzınızı ve elbisenizin modelini göz önünde bulundurmanızı öneririz. Saç modeli seçiminde, elbisenin tarzı çok önemlidir.

Örneğin, mini ve payetli bir abiye giyecekseniz; saç modeli gibi diğer tamamlayıcıların geri planda kalması ve daha sade olması gerekir. Sade bir mini abiye giyecekseniz de saç modeli seçiminde biraz daha cesur davranarak daha dikkat çekici ve havalı görünebilirsiniz.

Mini abiye üzerine saç modelleri

Bir arkadaşınız evleniyor ve bir kır düğünü mü planlanıyor? Ya da eğlenceli bir doğum günü  partisine mi katılacaksınız? Tercihinizi yukarıdaki gibi sade bir mini elbiseden yana kullanacaksanız, siz de saçlarınıza maşa yapabilir ve bir saç aksesuarı ile görünümünüzü destekleyebilirsiniz.

Sırt Dekolteli Abiye Üzerine Saç Modelleri

Sırt dekolteli elbiseler, sırt detayını ön plana çıkaran parçalar olduğundan, saç modeli seçiminde topuz, örgü topuz ve havalı at kuyruğu modellerine yönelebilirsiniz. Saçlarınızı açık bırakan modeller, sırt dekoltesine gölge düşürerek elbisenizi kapatabilir.

Sırt dekolteli abiye saç modelleri

Yukarıdaki gibi sırt detayını vurgulayan bir abiye tercih edecekseniz, siz de balık sırtı ya da klasik bir örgüden yardım alabilirsiniz. Toka seçiminde de elbisenizle aynı renk bir fiyonk iyi bir seçim olacaktır.

Sırt dekolteli elbise için saç modelleri

Sırtta gösterişli bir detayı bulunan bir abiye elbise tercih edecekseniz, o halde mutlaka sırtınızı kapatmayacak bir saç modeli tercih etmelisiniz. Sıkı ya da dağınık bir topuz, tepeden yapılmış bir at kuyruğu gibi saç modelleri, sırt dekolteli abiye üzerine saç modelleri için en iyi seçeneklerden biridir.

Straplez Abiye Üzerine Saç Modelleri

Bir düğün ya da parti için kadınların en çok tercih ettiği modellerden biri de straplez abiyelerdir. Omuzları daha geniş gösteren straplez abiyeler, hem açık hem de toplu saçlar ile birlikte kullanılabilir. Mini ya da uzun bir straplez elbise tercih edecekseniz; saçlarınızı maşa yaparak açık bırakabilir, hareketli bir topuz yapabilir, örgüler ile renkli ve canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Straplez elbise için saç modelleri

Straplez elbiseler, zaten boyun ve göğüs bölgesini açıkta bırakacağından, saçlarınızı açık bırakmak akıllıca bir seçim olacaktır. Maşa, bu tarz elbiseler için çoğu zaman hayat kurtarıcı olabiliyor.

Straplez elbise için saç modelleri

Saçları ön plana çıkaran dağınık topuzlar ve havalı at kuyruğu saç modelleri de straplez abiye elbiseler ile kullanabileceğiniz saç modelleri arasında yer almaktadır.

Baharın gelişi ile birlikte açılan düğün sezonu gelmişken, gardırobunuzda giymeyi düşündüğünüz bir elbise ya da bir mağaza vitrininde görüp bayıldığınız o havalı abiyeye uygun bir saç modeli arayışı içindeyseniz; farklı abiye modelleri üzerine saç modelleri için aşağıda yer alan galerimize de göz atmanızı öneririz.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Omzu Açık Elbiseye Saç Modelleri
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu Gratis