Kadın Blogu

2020 Perma Modelleri ve Fiyatları İnceleme

11.07.2019
12.085
2020 Perma Modelleri ve Fiyatları İnceleme

Perma fiyatları hakkında bilgi vermeden önce perma modelleri hakkında bilgi vermenin sıralama açısından daha önemli olduğunu düşünüyoruz. Çünkü fiyatlar biraz da modellere göre belirlenmekte ve önem kazanmaktadır.

80’lı yıllar hem moda hem de saçlar konusunda oldukça cesur geçti. Renkli ve gösterişli kıyafetler, vatkalar, kabarık saçlar ve permalarla geçen 80’li yıllar, geçip gittikten sonra uzun bir süre yerini sessizliğe bıraktı.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Perma Saç Modelleri ve Fiyatları

Ancak son yıllarda, 80’ler etkisi yeniden hissedilmeye başlandı. Kıyafetlerde yeniden vatkalar yükseliyor ve saçlarda, kabarık form ve permalar geri dönüyor. 2019 saç trendlerine baktığımızda, perma saç modellerinin öne çıktığını görüyoruz. Ancak bu kez, çok daha modern bir yorum ile karşımıza çıkıyor. Biz de bu yazımızda sizler için perma çeşitleri ve fiyatları konusunu ele aldık.

2020 Yılında Perma Modelleri

Perma modelleri, kullanımı göründüğünden daha rahat olan, kırmızı halıda pek çok ünlü ismin de tercihi olan saçın şekillendirilmesi türüdür.  Son yıllarda yükselen etkisini artıran bu modellerin 2019 yılında öne çıkan modelleri ve fiyatlarını sizler için üşenmeyip detaylıca inceleyerek  araştırma yaptık..

Öne Çıkan Perma Çeşitleri

Hem sarışın hem de esmer kadınlar tarafından tercih edilen bu saç modeli  doğru uygulandığında oldukça modern ve havalı bir görünüm yaratıyor.  Özellikle kıvırcık saçların oldukça revaçta olduğu bu dönemde çokça uygulanacak  saç uygulamalarından, hiç olmazsa su dalgası modeller ile sık sık karşılacağız.

2019 perma saçlar

Geçmişten günümüze pek çok ünlü ismin de tercihi olan perma saç modelleri, saçları oldukça dikkat çekici bir görünüme kavuşturuyor. Özellikle orta uzunlukta saçlarınız varsa, perma ile saçlarınız omuz hizasına geliyor ve oldukça modern bir görünüm yaratıyor. Günlük hayatta kullanımı da oldukça pratik olan perma saçlar, gece davetleri ve partiler için de oldukça uygun bir seçim.

Perma fiyatları 2020

Genellikle kısa saçlı kadınlar tarafından tercih edilse de, perma saç modelleri uzun saçlara da çok yakışıyor. Daha kabarık, daha formda ve daha canlı görünen saçlara sahip olabileceğiniz perma saçları, 2019 yılında her yerde görmeye hazır olun!

En yeni perma saç modelleri

Perma için doğru bir uygulama oldukça önemli. Bu nedenle, saçlarınıza perma yaptırmaya karar verdiğinizde, yaptırmadan önce kime yaptıracağınızı belirlemeniz oldukça önemlidir.

Perma nasıl yapılır?

Perma, yalnızca sarışın ve esmer kadınların değil, kızıl saçlı kadınların da tercih ettiği bir saç modeli oluyor. Yeni sezonda trend bir görünüm yaratan perma saç modelleri, çalışan kadınlar için de pratik ve rahat bir kullanım sağlıyor. Özel günlerde ve hatta gelin saçında tercih edebileceğiniz bu modeli, 2019 yılında, daha modern bir yorumla kullanmak gerekiyor.

Perma modelleri ve fiyatları

Perma, daha sıkı ya da daha gevşek bukleler şeklinde yapılabiliyor. 2019 perma modellerine baktığımızda, bu tarz sıkı buklelerin biraz daha gerilerde kaldığını görsek de, ünlü isimler de dahil olmak üzere, bu tarz perma modelleri de hala kadınlar tarafından tercih edilmeye devam ediyor.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  2020 Öne Çıkan Röfle Modelleri ve Fiyatları

Perma Çeşitleri ve Fiyatlar

Perma, uzun saçlı ve saçları hacimsiz görünen kadınlar için de iyi bir seçim oluşturuyor. Saçlarınızı daha kısa, daha hacimli ve daha canlı gösteren bir saç modeli olan permayı, yaptırdıktan sonra uzun bir süre kullanabilir ve her zaman aynada gördüğünüz saçlarınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

2019 Perma Fiyatları

2019 perma fiyatları

Perma fiyatları hakkında tam olarak şu miktardadır demek yerinde olmayacaktır. Çünkü kuaförlerin ücret tarifeleri birbirinden farklı olmakla birlikte değişen ekonomik koşullara bağlı olarak dönem dönem fiyatlara zam gelebilmektedir. Bu nedenle yukarıda da söylediğimiz gibi, perma yaptırmaya karar verdiğinizde, dikkat etmeniz gereken şeylerden biri, model seçiminden sonra, kime ve nereye yaptıracağınıza karar vermektir. Yanlış bir uygulama; hem saçlarınıza zarar verebilir hem de istemediğiniz sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilir.

Perma Ne Kadar?

Öncelikle 2020 perma modelleri arasında öne çıkan modellerden birini seçtikten sonra ilgili modeli kuförünüze danışarak yüzünüze gidip gitmediğini tartışmalısınız. Akabinde bu modelin uygulamasının sizin için ne kadara geleceğini sormalısınız.  Aslında perma fiyatları yaptıracağınız perma modeline, saçınızın uzunluğuna, bulunduğunuz il ve ilçeye göre oldukça değişecektir. Ancak Genel olarak şunu söylememiz mümkün. Yere, kişiye ve ekonomik şartları göre değişmekle birlikte 2019 yılı için perma fiyatları  300 TL ile 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Uzun saçlar perma fiyatları biraz daha yüksek olabiliyorken, kısa saçlar için perma fiyatları biraz daha düşük olabilmektedir.

 

Foto Galeri : 2019 Perma Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Tüm Hakları Saklıdır. Kadın Blogu